Zamknij

Księżna Meghan nową ikoną stylu. Kate nie będzie zadowolona z takiego obrotu sprawy

27.11.2018
Aktualizacja: 02.01.2019 15:48
Księżne Kate i Meghan
fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Księżna Kate w rankingu spadła na daleką pozycję. 

Dzięki księciu Williamowi i księciu Harry'emu rodzina królewska może liczyć na duże zainteresowanie mediów, dokładnie takie, jak w dawnych czasach, kiedy żyła jeszcze księżna Diana. Wszystko to za sprawą dwóch pięknym i młodych kobiet, księżnej Kate i księżnej Meghan, która do rodziny królewskiej dołączyła w maju 2018 roku. Od tego właśnie momentu media wciąż rozpisują się o konflikcie, jaki ma trwać między księżnymi konkurującymi między sobą o wpływy na świecie. 

Wygląda jednak na to, że ostatni ranking opiniotwórczego portalu o modzie Lyst pokazuje, że to księżna Meghan wychodzi na prowadzenie i staje się ikoną stylu, którą pragną naśladować kobiety na całym świecie. 

Księżna Meghan nową ikoną stylu

Do momentu pojawienia się księżnej Meghan, to Kate była ulubienicą Brytyjczyków i projektantów mody. Chwalona za wyczucie stylu, oszczędność i porównywana do Diany, wciąż pojawiała się na pierwszym miejscu różnych rankingów dotyczących mody i wpływowych kobiet. 

Lyst to globalna platforma zajmująca się tematem mody, która co roku publikuje ranking najbardziej wpływowych kobiet w branży. W zeszłym roku księżna Kate znalazła się na 5. miejscu rankingu, w tym roku musiała zadowolić się dopiero 16. pozycją. A co z Meghan? Okazuje się, że żona Harry'ego trafiła do pierwszej trójki najbardziej wpływowych kobiet w branży. Obok niej znalazły się sławne celebrytki Kim Kardashian i Kylie Jenner. 

Na jakiej podstawie tworzony jest ranking? Dziennikarze Lyst biorą pod uwagę wzmianki w mediach społecznościowych, informacje prasowe oraz to, jak dana gwiazda wpływa na wzrost sprzedaży ubrań danego projektanta.

Oto pełna lista portalu Lyst:

 1. Kylie Jenner
 2. Kim Kardashian
 3. Meghan Markle
 4. Cardi B
 5. Beyoncé
 6. Serena Williams
 7. Chiara Ferragni
 8. Blake Lively
 9. Rihanna
 10. Ariana Grande
 11. Kendall Jenner
 12. Selena Gomez
 13. Hailey Baldwin
 14. Bella Hadid
 15. Priyanka Chopra
 16. Kate Middleton
 17. CL 
 18. Nicki Minaj
 19. Gigi Hadid
 20. Lady Gaga

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

 

Jakie stylizacje księżnej Meghan najbardziej zapadły w pamięć? Zobacz najpiękniejsze stylizacje Meghan: