Zamknij

Księżna Kate tą stylizacją zaliczyła wpadkę. Sama wyjątkowo jej nie lubi

24.05.2021 08:56
Księżna Kate niezadowolona ze swojej stylizacji
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate uznawana jest za współczesną ikonę stylu. Nie wszystkie jej stylizacje są jednak zachwycające. Tej wyjątkowo nie lubi sama żona Williama.

Wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Dotkliwie przekonała się o tym księżna Kate. Żona księcia Williama zawsze zachwyca swoimi stylizacjami. W minionych latach naprawdę miała niewiele wpadek modowych, jednak i takie się zdarzyły. Chodzi przede wszystkim o jedną stylizację, która nie dość, że nie należała do udanych, to jeszcze przyprawiła księżnej sporo kłopotów. Sama Kate źle ją wspomina, do czego przyznała się w prywatnej rozmowie ze swoją fanką. Sami zobaczcie, o jaką stylizację chodzi.

Zobacz także:  Księżna Kate w marynarce z Zary. Ten model to hit sezonu

Księżna Kate źle wspomina jedną ze swoich stylizacji. To modowa wpadka

O stylizacji, której się wstydzi, Kate opowiedziała w rozmowie z jedną ze swoich fanek.

Rachel Anvil to nastolatka, która miała okazję porozmawiać z księżną Kate właśnie o modzie. Jej mama zrelacjonowała ich spotkanie w rozmowie z magazynem "Metro".

Kate rozmawiała z moją córką o ubraniach i o tym, że w tej stylizacji było jej za gorąco. Powiedziała: "Naprawdę nie powinnam tego nosić" - zdradziła matka Rachel.

Okazuje się, że stylizację, którą źle wspomina Kate, księżna miała na sobie podczas świątecznego spaceru w 2019 roku. Wówczas pojawiła się u boku księcia Karola i księcia Williama oraz swoich starszych dzieci - George'a i Charlotte.

Kate tego dnia miała na sobie zielony kapelusz oraz długi szary płaszcz od Catherine Walker. To właśnie ten drugi element garderoby sprawił jej sporo kłopotów. Okazało się bowiem, że płaszcz jest za ciepły na warunki pogodowe, jakie wówczas miały miejsce w Londynie. 

A jak wam podoba się ta stylizacja Kate? 

Zobacz także: Księżna Kate ostatnio wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej. Oto nowy sekret jej urody

Styl księżnej Kate - w czym tkwi jej sekret?

Sytuacje, gdy Kate ma źle dopasowaną stylizację, zdarzają się naprawdę rzadko. Księżna ma jeden sekret, dzięki któremu zazwyczaj prezentuje się rewelacyjnie. 

Żona Williama z reguły stawia na prostotę. Jej kreacje są modne, kolorowe, ale też bardzo skromne. Dzięki temu może pozwolić sobie na różne królewskie dodatki m.in. zjawiskową biżuterię, kapelusze oraz fascynatory. 

Zobacz także:  Księżna Kate w rocznicę zaprezentowała kosztowną błyskotkę. Czy to prezent od Williama?

Jedną z najbardziej stylowych kobiet w rodzinie królewskiej bez wątpienia była księżna Diana. Niektóre z jej stylizacji wspominamy do dziś.