Zamknij

Księżna Kate założyła płaszcz ze znanej sieciówki. Można go dostać w Polsce. W sieci wyprzedał się błyskawicznie

Katarzyna Leszczyńska
04.12.2017 12:39

Ten płaszcz stał się bardzo popularny.

Księżna Kate
fot. EAST NEWS

Rzeczy z sieciówek są na tyle modne i wygodne, że często decydują się na nie również znane osoby. Wiele gwiazd dobiera do swoich stylizacji ubrania z popularnych sklepów. Najbardziej jednak zaskakują tego typu wybory kobiet z rodzin królewskich. Jeszcze niedawno królowa Letizia pokazała się w sukience z Zary. Tym razem przyszedł czas na księżnę Kate, która postawiła na kraciasty płaszcz, również z hiszpańskiej sieciówki.

Podczas, gdy cały świat żyje zaręczynami księcia Harry’ego z Meghan Markle, księżna Kate wybrała się na spacer po Londynie, gdzie została sfotografowana przez paparazzich. Zdjęcia pojawiły się na Instagramie fanów księżnej. Kate ma na nim szary płaszcz w kratę. Spod nakrycia delikatnie wystają jej ciążowe krągłości, które pokazała oficjalnie niedawno podczas imprezy sportowej.

Fotografia: Instagram/hrhduchessofcambridge_

Płaszcz, który miała na sobie księżna Cambridge jest dostępny w polskiej Zarze, w sklepie internetowym na razie jednak został wyprzedany. Można go szukać w stacjonarnych salonach marki. Nie dziwimy się jego popularności, skoro cieszy się zainteresowaniem samej Kate. Koszt takiego płaszcza to 449 złotych. Jak na hiszpańską sieciówkę cena ta jest typowa, jeżeli chodzi o płaszcze. Mamy nadzieję, że ten model wkrótce znów pojawi się w sklepie.

Fotografia: zara.com