Zamknij

Wzruszający gest księżnej Kate. Tym elementem garderoby złożyła hołd... swojej córce

10.08.2022 09:19

Ostatnio księżniczka Charlotte towarzyszyła rodzicom podczas ważnego wydarzenia. Z tej okazji jej mama, księżna Kate, zdecydowała się na symboliczny dodatek.

Księżna Kate w wyjątkowych kolczykach. Oddała nimi hołd swojej córce
fot. AP/Associated Press/East News

W angielskim Birmingham odbyły się ostatnio Igrzyska Wspólnoty Narodów. To bardzo ważne wydarzenie, które jest symbolem solidarności państw zrzeszonych w owej organizacji. Był to też szczególnie istotny dzień dla księżniczki Charlotte. Córka Kate i Williama po raz pierwszy pojawiła się bowiem u boku rodziców bez swoich braci. Jej mama postanowiła uhonorować ten moment i jednocześnie oddać hołd swojej córeczce - sięgnęła bowiem po wyjątkowy dodatek, który... doskonale kojarzymy z chrztu Charlotte.

Zobacz także: Meghan Markle w eleganckim kombinezonie, który skądś kojarzymy. Wzorowała się na Kate

Księżna Kate w wyjątkowych kolczykach. Oddała nimi hołd swojej córce

Symbolicznym dodatkiem, na który tego dnia zdecydowała się księżna Kate, są... kolczyki.

Żona Williama podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów postawiła na biały total look. Założyła garnitur, top, a nawet pasek w tym kolorze. Ten sam odcień miała jej stylizacja podczas chrztu księżniczki Charlotte. Najważniejsze jednak są kolczyki, którymi uzupełniła cały zestaw.

Chodzi o komplet biżuterii marki Mappin and Webb. Kate po raz pierwszy miała ją na sobie właśnie podczas chrztu swojej córeczki. Dziś Charlotte ma już 7 lat, ale - jak widać - ta wyjątkowa biżuteria na dobre wpisała się do kolekcji jej mamy.

Kate do kolczyków dobrała wisiorek z tej samej serii. Natomiast Charlotte miała na sobie uroczą sukienkę w paski, z białym kołnierzykiem. Księżniczka jest już małą ikoną stylu - jej fryzura to hit lata 2022. Sami zobaczcie, jak Kate i Charlotte zaprezentowały się podczas Igrzysk Wspólnoty Narodów. 

Zobacz także: Ta kobieta wygląda jak księżna Kate. Nawet córka pomyliła ją z żoną Williama

Księżna Kate wybrała wyjątkowe kolczyki na Igrzyska Wspólnoty Narodów. Oddała nimi hołd księżniczce Charlotte
fot.

Rex Features/East News

Księżna Kate w wyjątkowych kolczykach. Miała je na sobie podczas chrztu księżniczki Charlotte
fot.

Splash News/EAST NEWS

Dodatki księżnej Kate

Księżna Kate często dobiera symboliczne dodatki, które mają wyjątkowe znaczenie. W maju np. uhonorowała ofiary zamachu w Manchesterze, sięgając po kolczyki z pszczołami. To jednak nie wszystko.

Jakiś czas temu oddała hołd swojej siostrze, również decydując się na wyjątkowe kolczyki. Kate często nawiązuje też do życia księżnej Diany - właśnie przy pomocy elementów garderoby. Przypomnijmy, że William podarował swojej ukochanej nawet pierścionek zaręczynowy, który wcześniej należał do jego matki. 

Zobacz także: Księżna Kate ma sposób na wygodne noszenie szpilek. Dzięki temu nie bolą ją nogi

loader
Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: dailymail.co.uk