Zamknij

Księżna Kate w zjawiskowej kreacji. 10 lat temu też miała ją na sobie

18.10.2021 11:16
Księżna Kate w sukni, którą miała na sobie też 10 lat temu. Jak wyglądała?
fot. Rex Features/East News

Kate i William pojawili się na rozdaniu nagród Earthshot Prize. Oboje wyglądali zjawiskowo, a księżna wybrała suknię, którą miała na sobie już 10 lat temu.

17 października po raz pierwszy rozdano nagrody Earthshot Prize, które często nazywane są "środowiskowymi Noblami". Statuetki zostały przyznane osobom, firmom oraz organizacjom, które stosują ekologiczne rozwiązania w swojej działalności. Nic więc dziwnego, że na gali obecni byli księżna Kate i książę William. Oboje uchodzą bowiem za sprzymierzeńców ekologii. Z tej okazji para książęca postawiła na zjawiskowe stylizacje. Księżna Kate wybrała sukienkę, którą miała na sobie już 10 lat temu.

Zobacz także:  Księżna Kate ostatnią stylizacją oddała hołd Dianie. Chodzi o jeden element jej stroju

Księżna Kate w sukni, którą miała na sobie też 10 lat temu. Jak wyglądała?

O środowisko można dbać na wiele sposobów. Jednym z nich jest odpowiedzialny dobór ubrań tak, żeby przetrwały przez wiele lat. Niektórym kreacjom można nawet nadać drugie życie, o czym doskonale wie księżna Kate.

Nic więc dziwnego, że wybierając się na galę wręczenia nagród związanych z ekologią, księżna sięgnęła po kreację z dna szafy. Kate założyła liliową suknię, która pochodzi z domu mody Alexandra McQueena. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ta kreacja ma aż 10 lat.

Księżna identyczną sukienkę założyła w 2011 roku podczas gali rozdania nagród filmowych BAFTA. Kate postanowiła jednak nieco unowocześnić swoją kreację - wybrała bowiem zupełnie inny, choć równie błyszczący pasek. Do sukni dobrała długie kolczyki, a delikatnie pokręcone włosy miała zaczesane na jedną stronę.

Również William zaprezentował się zjawiskowo. Książę z tej okazji postawił na czarne spodnie garniturowe, prosty golf w tym samym kolorze i welurową marynarkę w odcieniu butelkowej zieleni.

Poniżej możecie zobaczyć, jak para książęca wyglądała podczas tegorocznej gali rozdania nagród Earthshot Prize oraz 10 lat temu na ceremonii BAFTA 2011. 

Zobacz także:  Księżna Kate w sukience z Zary. To najmodniejszy model na jesień

Księżna Kate i książę William na Earthshot Prize
fot.

Doug Peters/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William na BAFTA 2011
fot.

GF/bauergriffinonline.com/East News

Księżna Kate i książę William na rozdaniu nagród Earthshot Prize

Kate i Williama nie mogło zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu. Rozdanie nagród Earthshot Prize odbyło się w londyńskim Alexandra Palace. Na czerwonym dywanie oprócz pary książęcej pojawili się także m.in. Emma Watson, Ed Sheeran, Emma Thompson, Dani Alves oraz Christopher Jackson. 

Zobacz także:  Wybrano najpiękniejszą kobietę w rodzinie królewskiej. Nie jest nią Kate ani Meghan

Emma Watson na Earthshot Prize
fot.

Doug Peters/Press Association/East News

Ed Sheeran na Earthshot Prize
fot.

Yui Mok/Press Association/East News

Emma Thompson na Earthshot Prize 2021
fot.

Cover Images/East News