Zamknij

Księżna Kate w kolczykach z sieciówki. Są eleganckie i naprawdę tanie!

30.06.2020 12:52
Księżna Kate
fot. GEORGE ROGERS/SIPA/SIPA/East News

Księżna Kate ostatnio odwiedziła dziecięce hospicjum na wschodzie Anglii i wybrała na tę okazję wyjątkowy zestaw ubrań.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy musieliśmy zrezygnować z wychodzenia w domu przez to, że świecie rozszalała się pandemia koronawirusa. Śmiercionośny patogen wciąż zbiera ogromne żniwo, ale wiele krajów powoli stara się wracać do normalności, aby wesprzeć i tak nadszarpniętą gospodarkę.

Do swoich obowiązków wracają też małymi krokami członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Robią to z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. W ostatnim czasie księżna Kate wybrała się w odwiedziny do jednego z angielskich hospicjów dla dzieci. Zobaczcie, co wówczas na sobie miała.

Księżna Kate w eleganckich kolczykach z sieciówki

Księżna Kate słynie z zamiłowania do roślin i ogrodów. Dlatego m.in. w czasie wizyty w hospicjum dla dzieci, zajrzała do otaczającego go ogrodu i postanowiła nawet posadzić tu rośliny.

Żona księcia Williama wybrała na tę okazję kwiecistą sukienkę midi w pięknych i modnych kolorach. Dobrała do tego ulubione espadryle na koturnie, w których mieliśmy okazję oglądać ją już nie raz. Jednak uwagę wszystkich zwróciły też minimalistyczne i eleganckie kolczyki Kate.

Okazuje się, że księżna kupiła je w popularnej sieciówce Accessorize za jedyne 7 funtów (ok. 35 zł)! W całym tym zestawie prezentowała się wiosennie.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

EN_01434746_0004
fot. GEORGE ROGERS/SIPA/SIPA/East News

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!