Zamknij

Księżna Kate na przyjęciu w kreacji polskiej projektantki. "Sama się do niej zgłosiła"

Agnieszka Moczyróg
18.07.2017 08:19

Nie da się ukryć, że o takim sukcesie, jakim jest ubranie księżnej Cambridge, marzy każdy projektant. 

Księżna Kate
fot. ONS

17 lipca brytyjska para książęca, Kate i William wraz z dziećmi, przylecieli do Polski. Spotkali się z parą prezydencką, przespacerowali Krakowskim Przedmieściem, odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego, a później spotkali się z młodymi przedsiębiorcami. Ostatnim punktem dnia była uroczysta kolacja w Łazienkach Królewskich wydana na cześć brytyjskiej królowej Elżbiety II, która tego dnia świętowała urodziny. 

To właśnie na tę okazję księżna Kate włożyła kreację polskiej projektantki, Gosi Baczyńskiej. Księżna Cambridge w białej sukience koktajlowej z czarną lamówką i ozdobnymi haftami prezentowała się doskonale. Sukienka jest nie tylko niezwykle elegancka, ale również skromna - idealnie więc pasuje do Kate Middleton. 

Księżna Kate

Księżna Kate

‧ fot. East News

Strzał w dziesiątkę

Jak podaje Gala.pl, Baczyńska już pod koniec czerwca otrzymała oficjalne zapytanie od współpracowników pary książęcej. Zapytano o ofertę Baczyńskiej, a także chciano, aby projektantka zaproponowała suknię, w której księżna wyglądałaby i czułaby się doskonale.

Ponieważ suknia spodobała się księżnej, włożyła ją na uroczyste przyjęcie, a to niebywały sukces dla Gosi Baczyńskiej. Wszak nie od dziś wiadomo, że każda kreacja, w której pojawia się księżna Cambridge jest szeroko komentowana. Nie mamy wątpliwości, że z piękną suknią zaprojektowaną przez polską projektantkę będzie podobnie. 

Trzymamy kciuki :-) 

Zobacz także: Brytyjska para książęca już w Polsce. Książę George znów skradł całe "show". Opublikowano zdjęcie pokoju, w którym zamieszkają

Księżna Kate

Księżna Kate

‧ fot. East News
Gosia Baczyńska

Gosia Baczyńska 

‧ fot. East News