Zamknij

Księżna Kate ma torebkę polskiej marki. "Nasz sklep przeżywa oblężenie"

Barbara Kaczmarczyk
23.03.2017 12:53

Aprobata brytyjskiej Księżnej jest najlepszą reklamą dla małych marek. Wzrost sprzedaży gwarantowany.

Księżna Kate
fot. ONS

Zdjęcia Księżnej Kate z Paryża, na których pozuje w zielonym płaszczu i z ciemnozieloną, skórzaną kopertówką, obiegły świat, a w szczególności polskie media. 

Na Facebooku "ETUI torby ze skóry i akcesoria" pojawia się coraz więcej postów, w których marka chwali się uznaniem najsłynniejszej księżnej świata. Kate od lat uchodzi za ikonę mody, która nie dość, że zwykle na oficjalnych spotkaniach pojawia się w strojach niedrogich, to jeszcze dobrych jakościowo.

Lubi sieciówki, jeszcze bardziej przepada za małymi przedsiębiorcami. Autorytet Księżnej Kate jest tak wielki, że każdy strój, który ma na sobie natychmiast znika ze sklepowych półek. Tak samo było w przypadku ciemnozielonej kopertówki poznańskiej marki Etui Bags, która nie dość, że wykonana jest z wysokiej jakości skóry, kosztuje około 175 złotych. 

Nasz sklep internetowy przeżywa totalne oblężenie. W najbliższym czasie pojawią się nowości więc zapraszamy zostańcie z nami! Jednocześnie informujemy iż wszystkie zamówienia dotychczasowe (a jest ich sporo) realizujemy w trybie naszej standardowej pracy. Prosimy Państwa o cierpliwość, staramy się by wszystkie przesyłki dotarły na czas i miejsce! Z góry dziękujemy za wyrozumiałość i tak liczne zainteresowanie! – czytamy na Facebooku Etui Bags.
Ksiezna_Kate
fot. ONS
Ksiezna_Kate
fot. East News

Torebki limitowane

Etui Bags to unikatowe torebki i akcesoria ze skóry naturalnej. Każdy model jest projektem autorskim i jak zapewniają właściciele marki, tworzony jest z dbałością o szczegóły. Na stronie sklepu można znaleźć miszmasz form klasycznych z vintage, a wybór wzorów i kolorów jest szeroki i oryginalny.

Każdy model torebki pochodzi z limitowanych kolekcji, które szyte są w Polsce i w Anglii, dlatego zakupienie modelu podobnego do tego, z którym wystąpiła Kate może graniczyć z cudem. Etui Bags można nabyć w sieci, a mieszkańcy Londynu znajdą je w domu handlowym Harrods.

Mimo że kopertówka, którą na zdjęciach z Paryża trzyma w dłoniach Księżna jest charakterystyczna, pojawiły się wątpliwości, czy naprawdę została wykonana przez polską markę. Okazuje się, że kilka dni wcześniej poznańską torebkę z czerwonej skóry miała ze sobą kobieta, która była gościem przyjęcia będącego inauguracją brytyjsko-indyjskiego roku kultury. 

Na wszelkie wątpliwości odpowiadamy: tak, jesteśmy pewni że jest to nasza torebka oraz nie, nie szyjemy w Chinach tylko w Polsce i Anglii. Kopertówka naszego autorstwa miała przyjemność wystąpić również na przyjęciu zwiastującym brytyjsko-indyjski rok kultury 2017! Niestety nie znamy Pani której towarzyszyła nasza kopertówka ale mimo to jest nam niezmiernie miło! – czytamy na Facebooku. 

Ciemnozielona kopertówka nie jest dostępna w sprzedaży. Aktualnie na stronie Etui można zakupić już kolekcję wiosenno - letnią, w jaśniejszych i bardziej naturalnych kolorach.

Etui
fot. www.facebook.com/Etui Bags
http://etui-bags.com
fot. www.etui-bags.com

 

Jak dopasować torebkę damską do sylwetki?