Zamknij

Księżna Kate kolejny raz postawiła na polską markę. "To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie"

Agnieszka Moczyróg
19.07.2017 08:21

To już drugi raz, kiedy księżna Kate sięga po produkt poznańskiej firmy. 

Księżna Kate
fot. East News

Książęca para drugi dzień wizyty w Polsce spędziła w Gdańsku. Odwiedzili były obóz koncentracyjny w Sztutowie, przespacerowali się po Długim Targu, a także zwiedzili Europejskie Centrum "Solidarności". Na tę okazję księżna Kate włożyła kwiecistą spódnicę za kolano i bluzkę do kompletu marki Erdem. Nie zabrakło również polskiego akcentu. 

Kate Middleton miała przy sobie małą, elegancką kopertówkę polskiej firmy Etui Bags. 

Księżna Kate nosiła naszą torebkę przez całą wizytę w Gdańsku. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie! Model, który wybrała, niestety nie jest dostępny od jakiegoś czasu, ponieważ pochodził z kolekcji wiosna/lato. Ale nie wszystko stracone, być może powróci w kolejnej wiosennej odsłonie - czytamy na Facebooku Etui Bags. 
Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

‧ fot. East News

Dobry wybór?

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Kate sięga po polskie marki. Wystarczy przypomnieć poniedziałkowe przyjęcie w Łazienkach Królewskich, podczas którego Kate Middleton zaprezentowała się w białej sukience koktajlowej z czarną lamówką i ozdobnymi haftami projektu Gosi Baczyńskiej. 

Czytaj więcej: Księżna Kate na przyjęciu w Łazienkach w kreacji polskiej projektantki. "Sama się do niej zgłosiła". Jest piękna

To również nie pierwszy raz, kiedy księżna sięga po projekty wspomnianej już poznańskiej firmy, Etui Bags. W marcu tego roku podczas wizyty w Paryżu miała przy sobie ciemnozieloną kopertówkę.