Zamknij

Kamila podbiera ubrania z szafy Karola. Z jego płaszcza zrobiła nawet sukienkę

14.07.2022 11:25

Księżna Kamila z reguły zakłada eleganckie kostiumy, ale zdarza jej się też "podkraść" elementy garderoby z szafy Karola. Zobaczcie, jak w nich wygląda.

Księżna Kamila nosi ubrania księcia Karola. Ten płaszcz pochodzi z jego szafy
fot. Rex Features/East News

Każdej kobiecie zdarza się "podkraść" jakieś ubrania z szafy swojego ukochanego. Z reguły są to luźne dresy lub szerokie koszulki. A jak to bywa w wyższych sferach? Okazuje się, że nawet księżnej Kamili zdarza się założyć coś, co należy do szafy księcia Karola. W jednej z takich stylizacji pojawiła się podczas obchodów jubileuszu królowej Elżbiety. Sami zobaczcie, jak wówczas wyglądała Kamila. Podoba wam się w ubraniu Karola?

Zobacz także: To dlatego Karol zwlekał ze ślubem z Kamilą po śmierci Diany. Nie chodziło o jego synów

Księżna Kamila nosi ubrania księcia Karola. Ten płaszcz pochodzi z jego szafy

Członkowie rodziny królewskiej zawsze wyglądają dostojnie. Jednak kto by pomyślał, że Kamila może prezentować się elegancko w płaszczu księcia Karola?

Portal dailymail.co.uk donosi, że synowa królowej Elżbiety z okazji jubileuszu monarchini sięgnęła po płaszcz, który Karol otrzymał podczas swojej wizyty w Arabii Saudyjskiej. Jest to tradycyjny strój pochodzący z tamtych regionów świata. Został wykonany z wełny i kaszmiru.

Księżna Kamila zdecydowała się założyć go zamiast sukienki. To właśnie on sprawił, że jej stylizacja była dostojna, choć jest męskim elementem garderoby. Kamila dobrała jednak do niego zjawiskowe kolczyki z brylantami oraz srebrną bransoletkę. 

Zobaczcie, jak księżna zaprezentowała się tego wieczoru na scenie u boku księcia Karola. 

Zobacz także: Księżna Kate ma sposób na wygodne noszenie szpilek. Dzięki temu nie bolą ją nogi

Księżna Kamila - stylizacje

Odkąd Kamila weszła do rodziny królewskiej, jej styl stał się bardziej elegancki. Księżna zawsze lubiła bowiem sportowe stylizacje, co nadal widać w niektórych jej strojach. 

Żona Karola zazwyczaj stawia na eleganckie zestawy, które zachwycają swoją prostotą. Kiedy tylko może, pozwala sobie natomiast na spodnie. Również dodatki, które nosi, wyróżniają się skromnością. Sami zobaczcie niektóre z jej stylizacji. 

Zobacz także: Nie tylko Kamila, Diana też była bohaterką afery. Wyciekły jej rozmowy z kochankiem

loader
Nieformalne stroje kobiet w rodzinie królewskiej: Kate, Diana, Meghan, królowa Elżbieta
12 Zobacz galerię
fot. SplashNews.com/East News

Źródło: dailymail.co.uk