Zamknij
Kostiumy na Halloween - najlepsze stroje gwiazd w historii [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Halloween to święto, kiedy zarówno dzieci, jak i dorośli organizują bale przebierańców. Ciekawe pomysły na kostiumy mogą podsunąć nam znane osoby.

Halloween to specyficzne święto, które ma wielu zwolenników, jak i przeciwników. Coraz popularniejsze w naszym kraju są jednak różne bale przebierańców, które organizuje się właśnie 31 października. Wówczas warto sięgnąć po odpowiedni kostium na Halloween. Tu mogą pojawić się schody, bowiem każdy z nas chciałby prezentować się oryginalnie wśród różnych duchów, kościotrupów i zombiaków. Okazuje się, że nawet w popularnej sieciówce można kupić kostium na Halloween. Warto jednak najpierw mieć na niego pomysł, a zainspirować mogą nas gwiazdy.

Kostiumy na Halloween - najlepsze stroje gwiazd w historii [ZDJĘCIA]

Wiele znanych osób obchodzi Halloween, ale to zagraniczne gwiazdy nie mają sobie równych jeśli chodzi o kostiumy. Absolutną mistrzynią pod tym względem jest Heidi Klum. To właśnie modelka co roku przechodzi samą siebie w metamorfozach z okazji Halloween. Całkiem niedawno mogliśmy podziwiać ją w roli ogrzycy Fiony, a jej męża w postaci Shreka - znaczną część tej charakteryzacji stanowił odpowiednio zrobiony makijaż na Halloween.

Nie tylko Heidi uwielbia to święto. Również inne zagraniczne gwiazdy dwoją się i troją, żeby mieć oryginalny kostium. Jessica Biel i Justin Timberlake w 2018 roku zaskoczyli wszystkich przebrani za... klocki Lego. The Weeknd natomiast w 2020 roku wyglądał jak Eddie Murphy w filmie "Gruby i chudszy". 

Wśród zwolenników Halloween są np. Anna i Robert Lewandowscy, którzy na co dzień mieszkają w Monachium, gdzie święto duchów jest naprawdę popularne. Są jednak też polskie bale przebierańców, na które chodzą inne gwiazdy. 

W pamięci mocno utkwiły nam kostiumy Małgorzaty i Radosława Majdanów, którzy każdego roku starają się prezentować oryginalnie podczas Halloween - byli m.in. Indianami oraz Czarownicą Disneya i Jokerem.

Jakie jeszcze gwiazdy zachwyciły swoimi stylizacjami podczas Halloween? Wybrałyśmy najciekawsze naszym zdaniem kostiumy znanych osób na przestrzeni lat. 

Zobacz także:  Najmodniejsze paznokcie na Halloween 2020 - mroczne i zjawiskowe