Zamknij

Popularna sieciówka odzieżowa otwiera wybrane sklepy stacjonarne w Polsce! Wiemy, które

22.04.2020 07:39
Sklepy odzieżowe
fot. Andrzej Hulimka/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Na taką wiadomość czekali wszyscy miłośnicy zakupów odzieżowych. H&M zaczyna powrót do normalności! Sieciówka otwiera wybrane sklepy stacjonarne w Polsce!

Pandemia koronawirusa wywróciła życie ludzi na całym świecie do góry nogami. Obywatele wielu krajów zgodnie z rekomendacjami władz pochowali się w domach, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu śmiercionośnego patogenu. Pozamykane zostały także galerie handlowe, a większość usług w tym czasie nie jest świadczona.

Niestety cierpi na tym mocno światowa gospodarka, dlatego wszyscy walczą o to, aby jak najszybciej powróciła ona do normalności. Wygląda na to, że w Polsce ten powrót powoli postępuje - otwierają się bowiem niektóre sklepy stacjonarne znanej sieciówki H&M!

Koronawirus: H&M otwiera wybrane sklepy stacjonarne w Polsce

Klienci H&M na pewno zacierają ręce na myśl o tym, że ich ulubiony sklep otwiera punkty stacjonarne. Okazuje się, że w Polsce będzie można zrobić zakupy odzieżowe w 4 sklepach H&M w dużych miastach. Są to placówki znajdujące się poza centrami handlowymi.

Sklepy H&M będą otwarte w godzinach 11-19 i będą działały zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, a także Inspekcji Sanitarnej. Aby wejść do sklepu klienci będą musieli zakryć nos i usta, a przy wejściu czekać będą na nich jednorazowe rękawiczki i płyn do dezynfekcji. Rekomendowane jest również zachowywanie odległości od innych klientów i płatność bez użycia gotówki.

Które stacjonarne sklepy H&M się otwierają? Poniżej przedstawiamy listę:

  • Katowice - ul. Stawowa 9
  • Zakopane - ul. Krupówki 49
  • Sopot - ul. Bohaterów Monte Cassino 55/57
  • Wrocław - ul. Świdnicka 7

Sieciówka planuje otwieranie kolejnych sklepów, ale nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Jeżeli chcecie być na bieżąco, najświeższe informacje znajdziecie na stronie marki.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!