Zamknij

Kinga Rusin w butach idealnych na mrozy. Mężczyźni ich nie znoszą!

02.12.2019 13:49

Kinga Rusin wie, jak nadać szyku. Nawet na nartach! Dziennikarka z okazji wyjazdu w góry postawiła na super modne śniegowce, znane jako Moon Boots. Teraz kupisz je taniej!

Kinga Rusin w kombinezonie w paski, czerwonej kurtce i goglach narciarskich w Alpach
fot. Instagram/Kinga Rusin

Nadchodzą mrozy, w związku z czym wszyscy wyciągamy z szafy ciepłe buty. Również gwiazdy! Kinga Rusin w tym roku postawiła na prawdziwy hit wśród śniegowców. Moon Boots, czyli tzw. księżycowe buty, to model butów zimowych, które gwiazdy pokochały. Kinga postanowiła wybrać się z nich w góry, ale nadadzą się one także na zimowy spacer. Wiemy, gdzie można kupić Moon Boots, które wybrała Kinga Rusin. Teraz ten model jest znacznie tańszy!

Zobacz także: Kinga Rusin w przecenionej sukience! Ten model wcześniej miała też Kasia Zielińska

Kinga Rusin w Moon Boots. Teraz kupisz je taniej!

Moon Boots nosiło już wiele gwiazd. Wśród ich wielbicielek jest m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan. Teraz na ten model śniegowców zdecydowała się Kinga Rusin.

Dziennikarka przebywa obecnie na nartach w Alpach. Z okazji wyprawy w góry zdecydowała się właśnie na te bardzo modne śniegowce. Okazuje się, że teraz można je kupić znacznie taniej.

Model Moon Boots, który wybrała Kinga Rusin, zazwyczaj kosztuje w graniach 419 złotych. Teraz został przeceniony na 339 złotych i dostępny jest na stronie Eobuwie.pl. 

I choć są one bardzo modne, mężczyźni za nimi nie przepadają. My je jednak uwielbiamy! Zobaczcie sami, jak śniegowce prezentują się na Kindze!

Zobacz także: Kasia Tusk w bluzce z sieciówki. Teraz kupicie ją ze sporą zniżką!

Screen eobuwie.pl

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z którą gwiazdą powinieneś wystąpić w programie "Azja Express".