Zamknij

Tych butów nie mogą nosić Kate i Meghan. To absurdalne!

Paulina Ermel
05.06.2018 09:58
Księżna Kate i księżna Meghan
fot. Eastnews

Wygląda na to, że życie w rodzinie królewskiej nie należy do najłatwiejszych. Lista zakazów, które obowiązują teraz także księżną Meghan, rośnie. Okazuje się, że nie może ona nosić jednego modelu butów.

Od królewskiego ślubu minęły już 2 tygodnie. Od tego czasu oczy całego świata skierowane są na świeżo upieczonych małżonków - księcia Harry'ego i księżną Meghan. Była aktorka musi się nauczyć zasad panujących w rodzinie królewskiej. I musi dostosować się do wielu zakazów. 

Zobacz także: Dzień Darmowej Dostawy 2019 zbliża się wielkimi krokami. Znamy konkretną datę

Małżonka księcia Harry'ego ma już własną asystentkę, która uczy jej ogłady i zachowania. Wiele nawyków już sobie wyrobiła, ale przed nią wciąż długa droga. Meghan musi pamiętać przede wszystkim  o tym, jak wyglądać podczas danej okazji. Do każdej spódnicy i sukienki musi zakładać cieliste rajstopy - nawet jeśli na zewnątrz temperatury przekraczają 30 stopni. Nie może też nosić jednego modelu butów.

Zarówno księżna Meghan, jak i księżna Kate nie mogą nosić butów z odkrytymi palcami. Przynajmniej w czasie oficjalnych wystąpień. Takie buty uznawane są za obuwie nieformalne. Pozostają im wyłącznie czółenka na szpilce.

Byłybyście w stanie przyzwyczaić się do takich zasad?

Zobacz, jak wygląda pierwsza figura woskowa księżnej Meghan:

 

Autor: Paulina Ermel