Zamknij

Katarzyna Zielińska w modnej piżamie. To model polskiej marki PLNY LALA!

20.03.2020 15:18
Katarzyna zielinska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Zielińska pochwaliła się na swoim instagramowym koncie, tym jak spędza trudny czas w domu. Aktorka opublikowała zabawną fotografię, na której ubrana jest w modną piżamę.

Katarzyna Zielińska postanowiła pokazać swoim obserwatorom, jak uskutecznia akcję #zostanwdomu. Na jej instagramowym koncie pojawiło się zdjęcie, a także informacja, że w czasie wolnym aktorka oddaje się bardzo odstresowującemu zajęciu, jakim jest prasowanie.

40-letnia gwiazda robi to w bardzo modnym wydaniu.

Katarzyna Zielina w piżamie PLNY LALA

Popularna gwiazda postanowiła zaprezentować swoim wiernym fanom zdjęcie, na którym pozuje w modnej piżamie. To właśnie tak spędza dni, kiedy siedzi w domu. Jak widać na poniższej fotografii, aktorka bardzo dobrze czuje się w domowych pieleszach. Aktorka na nstagramowym koncie zaprezentowała zdjęcie, na którym stoi z żelazkiem. Na sobie ma piżamę popularnej marki PLNY LALA. Zestaw, w który skład wchodził top oraz szorty można było kupić w sklepie internetowym za około 230 złotych. Niestety nie jest on obecnie dostępny.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość z nich była zachwycona modnym wydaniem aktorki. Sprawdźcie, co napisali jej obserwatorzy!

Cudowna!

 

Super!!!

 

Wow!

Podoba wam się stylizacja aktorki?

Zobacz także: Kasia Tusk z najmodniejszą torebką sezonu. Kosztuje jedynie 142 zł!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?