Zamknij

Julia Wieniawa założyła markę odzieżową? Pochwaliła się pierwszymi projektami Lemiss

16.11.2020 11:43
Julia Wieniawa
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Wygląda na to, że 21-letnia Julia Wieniawa rusza z nowym biznesem. Tym razem aktorka stawia na ubrania z metką Lemiss. Co można kupić w sklepie tej marki i z kim ją stworzyła? Poznajcie szczegóły!

Julia Wieniawa nie zwalnia tempa! Aktorka i piosenkarka niedawno wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie zajęła 2. miejsce. W międzyczasie zadebiutowała na deskach teatru w spektaklu "Dom Lalki", a także zaprezentowała światu swoją markę kosmetyczną - Jusee.

21-latka nie zamierza na tym poprzestać. Ostatnio na instagramowym koncie zamieściła zdjęcia w ubraniach tajemniczej marki Lemiss. Czyżby w ten sposób zakomunikowała fanom, że rusza z kolejnym biznesem? Co będzie można kupić w sklepie tej firmy? Koniecznie zobaczcie.

Julia Wieniawa założyła markę odzieżową Lemiss?

W ostatnim czasie Julia Wieniawa przebywała w górach. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się sporo zdjęć z wyjazdu. Jedno z nich szczególnie przyciągnęło uwagę jej fanów. Aktorka zamieściła bowiem w sieci fotografię, na której widać, jak uprawia jogę na tle gór.

Gwiazda ma tutaj na sobie wygodny i bardzo seksowny sportowy strój, który składa się z dopasowanych legginsów i z topu z długim rękawem, ale z wycięciem na plecach. Całość utrzymana jest w kolorze chłodnego cappuccino.

Internautom bardzo spodobał się komplet Julii i zaczęli o niego dopytywać. Części z nich udało się odczytać napisy na ubraniach - okazuje się, że to marka Lemiss. Co ciekawe, z rejestru firm wynika jasno, że jest ona powiązana z Julią Wieniawą.

Myślicie, że już niebawem aktorka poinformuje o nowym biznesie?

Te gwiazdy były prawdziwymi ikonami stylu w latach 80.! Ich stylizacje uwielbiamy do dziś!