Zamknij

Znana blogerka zaprojektowała kolekcję dla AliExpress!

28.08.2019 13:58
Julia Kuczyńska
fot. Instagram @maffashion_official

Julia Kuczyńska rozpoczęła współpracę z popularną platformą AliExpress. Popularna blogerka pochwaliła się niedawno najnowszą kooperacją.

AliExpess to jedna z największych platform sprzedażowych na świecie. Ze strony korzysta ponad 5 milionów polskich użytkowników. Nie da się ukryć, że jest to niesamowity sukces na polskim rynku. To właśnie dlatego właściciele platformy postanowili przygotować specjalną linię ubrań we współpracy z Julią Kuczyńską.

Maffashion na Instagramie obserwuje ponad milion użytkowników z całego świata. Nic więc dziwnego, że chiński potentat zdecydował się na taką kooperację.

Maffashion projektuje dla AliExpress

Kolekcja ma zostać zaprezentowana 3 września 2019 roku w ramach współpracy AliExpress oraz "Flesz Fashion Night".

Moda pozostaje kluczowym sektorem dla AliExpress i jesteśmy dumni, że możemy wspierać polskich projektantów poprzez udostępnianie im platformy do prezentowania ich kreatywnych pomysłów klientom AliExpress z całego świata, który są świadomi najnowszych trendów – powiedział Gary Topp, Senior Operation Manager w AliExpress.

Nową współpracą na Instagramie pochwaliła się sama Maffashion.

Ten pomarańczowy kolor, pojawia się tu nie bez powodu... Kolejny projekt i kolejne wyzwanie! Wcześniej nic Wam nie mówiłam, ale nadszedł ten czas. Otóż już niebawem odbędzie się kolejna edycja Fashion Flesz Night. To modowe wydarzenie, podczas którego będzie można zobaczyć pokazy topowych polskich projektantów. Zaprezentowane zostaną specjalnie stworzone na ten wieczór kolekcje oraz, uwaga... na wybiegu pojawi się mini kolekcja @aliexpress, przy której tworzeniu miałam okazję współpracować. Projekty są już niemal gotowe (stres). Nie mogę się doczekać całej imprez - napisała Julka na swoim Instagramie.

AliExpress x Maffashionna na Flesz Fashion Night

W kolekcji pojawiły się nowoczesne wzory, które świetnie współgrają z widocznym stylem Julii. Na gali Flesz Fashion Night pojawiły się crop topy, efektowne marynarki, body, kombinezony, a także krótkie szorty. Wszystkie elementy zostały utrzymane w stylu lat 80.

Maffashion x AliExpress 8
fot. materiały prasowe/ Maffashion x AliExpress

Będziesz polować na kolekcję Julki w sklepie?

Zobacz także: Buty Fila w sklepach Lidl. Kupisz je w niskiej cenie!

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz
Rozwiąż quiz

Czy jesteś uzależniony od smartfona? Sprawdź, czy powinieneś się martwić

Smartfon: czy jesteś od niego uzależniony? Quiz

Jak się czujesz, gdy nie masz przy sobie telefonu?