Zamknij

Jennifer Lopez w marynarce polskiej marki! Wystąpiła w niej w teledysku

28.09.2020 15:39
Jennifer Lopez
fot. Rex Features/East News

Światowej sławy gwiazda wybrała ubrania polskiej marki do swojego najnowszego klipu! To sukces polskiej projektantki.

Kolejny sukces polskiej marki! Tym razem na marynarkę tego brandu postawiła Jennifer Lopez! Amerykańska gwiazda wypuściła ostatnio dwa teledyski do swoich utworów i w jednym z klipów miała na sobie modną marynarkę projektu Magdy Butrym!

To nie pierwsza sytuacja, kiedy zagraniczne gwiazdy sięgają po projekty tej polskiej artystki.

Zobacz także

Jennifer Lopez w marynarce projektu Magdy Butrym

Zagraniczne gwiazdy znane na całym świecie regularnie sięgają po ubrania zaprojektowane przez Polaków! Do grona stałych fanek naszych rodzimych artystów należą m.in. Hailey Bieber czy Rosie Huntington-Whiteley.

Teraz do tego grona dołączyła sama Jennifer Lopez! Znana wokalistka wypuściła właśnie klipy do piosenek "Pa Ti" i "Lonely", które nagrała z kolumbijskim artystą Malumą. W jednym z nich JLo występuje właśnie w marynarce polskiej marki! Mowa o różowym elemencie garderoby, w którym artystka wygląda obłędnie!

Projekt ten wciąż możecie kupić na stronie marki Magda Butrym, ale ostrzegamy - nie należy do najtańszych. Za jasnoróżową marynarkę trzeba zapłacić bowiem 4,5 tys. zł. Projektantka stworzyła także spodnie do kompletu, dzięki czemu możemy kupić u niej cały garnitur.

Jak wam się podoba?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.