Zamknij

Wybieramy najlepsze kostiumy na Halloween. Zainspiruj się naszymi pomysłami!

19.10.2020
Aktualizacja: 19.10.2020 13:03
kostiumy na Halloween
fot. Shutterstock

Wybór stroju na Halloween wcale nie musi być trudny. Warto przejrzeć ofertę sieciówek czy dyskontów i zainspirować się tamtejszymi propozycjami. Kostium na Halloween 2020 może być naprawdę ciekawy, wystarczy tylko odrobina wyobraźni.

Halloween obchodzone jest 31 października, najhuczniej to święto obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. W Polsce święto Halloween pojawiło się mniej więcej w latach dziewięćdziesiątych. Podczas imprezy halloweenowej osoby uczestniczące w zabawie zakładają kostium, który nawiązuje do tematyki duchów, demonów, wampirów czy zombie. Coraz częściej są to także przebrania za znane osoby ze świata show-biznesu czy popkultury. Sprawdźcie, jakie są najmodniejsze kostiumy na Halloween 2020 i gdzie można je kupić.

Halloween 2020: kostiumy na Halloween

Jeśli wybieracie się na imprezę zorganizowaną z okazji Halloween, koniecznie zastanówcie się, jaki kostium wybrać na to wydarzenie. Propozycji jest bardzo wiele! Modne stroje dostępne są w popularnych sieciówkach, dyskontach czy specjalistycznych sklepach z kostiumami. Można przebrać się wampira, diablicę lub czarownicę. Warto postawić na coś nieoczywistego, może to być, postać znanego celebryty czy polityka. Warto szukać inspiracji kostiumowych także w popkulturze. Przebierz się za ulubionego wokalistę, postać z komiksu czy ulubioną postać z filmu lub serialu.

Halloween 2020: damskie kostiumy na Halloween

Wybór damskich kostiumów na Halloween jest bardzo duży. Znajdziecie je w sklepach internetowych, a także popularnych sieciówkach. W tym roku królować będą przebrania za wampirzyce, diablice, a nawet czarownice. Te popularne przebrania, które są hitami od wielu lat, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Kostium damski na Halloween wcale nie musi być straszny, może być to coś oryginalnego, ważne by się wyróżniał w tym dniu. Ważne, żeby taki kostium wywoływał zaskoczenie u zgromadzonych na przyjęciu. Zainspirujcie się naszymi propozycjami.

Screenshot_2020-10-19 Style Halloween Divided H M PL(1)
fot. materiały hm.pl
Screenshot_2020-10-19 Style Halloween Divided H M PL
fot. materiały hm.pl

Halloween 2020: męskie kostiumy na Halloween

Stworzenie męskiego kostiumu na Halloween jest bardzo proste, wystarczy zaczerpnąć trochę inspiracji z horrorów czy innych filmów grozy. Demoniczny klaun, wampir, diabeł czy zombie mogą stać się tutaj świetną podstawą do stworzenia męskiego kostiumu na Halloween. Podobnie do kostiumów damskich na Halloween również i męskie można znaleźć w sieciówkach czy dyskontach, takich jak Lidl czy Biedronka.

Screenshot_2020-10-19 Odzież i kolekcje na licencji On H M PL(1)
fot. materiały hm.pl
Screenshot_2020-10-19 Odzież i kolekcje na licencji On H M PL
fot. materiały hm.pl

Halloween 2020: kostiumy dla dzieci na Halloween

Kostiumy dla dzieci na Halloween mogą być bardzo ciekawe. Warto zainspirować się postaciami z bajek czy gier. Warto wybrać się wspólnie z pociechą do sklepu i wybrać taki kostium, jaki wpadnie dziecku w oko. Równie dobrze rodzic może samodzielnie uszyć wymarzony kostium dla swojego dziecka. Wspólne przygotowywanie stroju na Halloween dla pociechy może okazać się ciekawym spędzeniem wolnego czasu.

Screenshot_2020-10-19 Halloweenowe dla dzieci H M PL(1)
fot. materiały hm.pl
Screenshot_2020-10-19 Halloweenowe dla dzieci H M PL
fot. materiały hm.pl

Halloween 2020: akcesoria i kostiumy w dyskontach na Halloween

Również popularne dyskonty w swojej ofercie mają produkty na Halloween. Słodycze czy słone przekąski w takich sklepach już od wielu lat pojawiały się przed tym świętem na półkach. Ostatnio znane marki wprowadziły także akcesoria i kostiumy na Halloween. W Lidlu czy Biedronce kupimy również maski czy stroje w bardzo niskich cenach.

Screenshot_2020-10-19 OFERTA WAŻNA OD 19 10 DO 24 10 Strona 22 - Gazetka Lidla
fot. materiały lidl.pl
Screenshot_2020-10-19 Okazje tygodnia - 19 10 - Gazetka - Biedronka pl
fot. materiały biedronka.pl

Wybierzesz się na imprezę Halloween?

Zobacz także: Halloween u Trumpów. Donald i Melania chyba nie wiedzą, jak rozdawać słodycze