Zamknij

Hailey Bieber w sukience Magdy Butrym. Kobiety szaleją na punkcie tego modelu!

20.10.2020 14:28
Hailey Bieber
fot. Neil Warner/IMP FEATURES/East News

Amerykańska modelka zachwyciła stylem. W tej sukience wygląda jak milion dolarów!

Hailey Bieber od kilku lat uważana jest za światową ikonę stylu. Amerykańska modelka może pochwalić się rewelacyjnymi stylizacjami, w których królują projekty od światowych projektantów. Niedawno żona Justina Biebera pokazała się w sukience na ramiączkach od Mady Butrym. Ten model zachwycił fanki Hailey.

Hailey Bieber pokazała się w sukience Magdy Butrym

Cokolwiek włoży na siebie Hailey Bieber, natychmiast okazuje się sprzedażowym hitem. Podobnie było w przypadku jej skórzanej sukienki z wiązaniem na plecach, która pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej designerki Magdy Butrym. Czarny model na ramiączkach podkreślił jej kobiece kształty, wyeksponował dekolt i piękne ramiona.

Sukienka Hailey tak bardzo spodobała się jej fankom, że natychmiast się wyprzedała. Dodajmy, że model ten zdecydowanie nie należy do najtańszych. Jego cena wynosi 8 tysięcy złotych! Zobaczcie, jak prezentuje się w niej żona Justina Biebera. Dodajmy, że jej zdjęcie w sukience Butrym polubiło ponad milion użytkowników Instagrama w ciągu zaledwie 12 godzin. Wam też podoba się ten projekt?

gggg
fot. magdabutrym.com

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!