Zamknij

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel gwiazdami nowej kampanii H&M!

24.09.2019 09:20
Julia Wieniawa
fot. instagram.com/juliawieniawa

Kolejny sukces Julii Wieniawy i Roksany Węgiel. Gwiazdy zostały właśnie twarzami kampanii #HMNAMIESCIE stworzonej przez popularną sieciówkę H&M!

Julia Wieniawa i Roksana Węgiel to największe gwiazdy młodego pokolenia. Aktorka i popularna wokalistka mają tysiące obserwatorów na Instagramie, którzy z zapartym tchem śledzą ich kariery.

Wygląda na to, że młode gwiazdki mogą dodać do portfolio kolejny sukces. Tym razem obie stały się twarzami kampanii H&M o nazwie #HMNAMIESCIE. Zobaczcie efekty tej kampanii!

#HMNAMIESCIE: Julia Wieniawa i Roksana Węgiel w nowej kampanii H&M

H&M postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które jeszcze nie chcą końca lata i wakacji. Tak właśnie powstała kampania #HMNAMIESCIE , która ma na celu ukazać fajne miejsca odwiedzane przez uczniów i miłośników ciekawych lokalizacji.

W kampanii wzięły udział m.in. Julia Wieniawa i Roksana Węgiel. Pozują one w ubraniach z popularnej sieciówki w takich miejscach jak boisko, kawiarnia czy park rozrywki.

Młode gwiazdy mają na sobie ubrania z działu H&M Divided - są tu neony, koszulki i bluzy z nadrukami, ale też sporo dżinsowych elementów. Wszystko utrzymane jest w modnej kolorystyce, ale też zadbano tu o komfort i wygodę osób, które noszą te elementy.

Efekty kampanii zobaczycie poniżej.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.