Zamknij

H&M testuje sprzedaż "na kreskę"! Zobacz, na czym będzie polegać ta opcja

30.07.2019 15:21
H&M
fot. Eastnews

Wygląda na to, że szwedzka sieciówka planuje rewolucję na rynku modowym. Zobaczcie, gdzie już można zrobić zakupy "na kreskę".

H&M to jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie. Szwedzki gigant oferuje sprzedaż stacjonarną i wygodne zakupy przez internet. Stali klienci tej marki, którzy mają konto i aplikację H&M, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i oferty. Już niedługo takie osoby będą mogły też korzystać z opcji kupowania... "na kreskę"!

H&M wprowadza opcję "kup teraz, zapłać później"

H&M testuje właśnie nową opcję sprzedażową. Dzięki niej klienci będą mogli kupić dany produkt, ale zapłacić za niego nawet po 14 dniach! W wielu sklepach istnieje już taka funkcja, że kupujemy produkt, a płacimy za niego dopiero, jak przyjdzie nasza wypłata. I właśnie coś podobnego chce wprowadzić szwedzki gigant.

Na czym dokładnie ma polegać opcja "kup teraz, zapłać później"? Niektóre ubrania i akcesoria H&M będzie można kupić i zabrać do domu, ale nie trzeba będzie za nie od razu zapłacić. Jednak, aby przeprowadzić taką transakcję, trzeba mieć konto H&M i podczas zakupów zeskanować specjalny kod QR przy kasie. Opłaty za kupiony produkt trzeba będzie dokonać w ciągu 14 dni.

Taka opcja kupowania jest już dostępna w Szwecji, a niebawem ma być odblokowana również w Holandii. Szwedzki gigant zapowiada jednak, że zamierza wprowadzać opcję "kup teraz, zapłać później" także w innych krajach.

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.