Zamknij
Gwiazdy na światowej premierze filmu "Nie czas umierać": Daniel Craig i księżna Kate skradli show
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Za nami oficjalna premiera filmu "Nie czas umierać". Z tej okazji w Royal Albert Hall zebrały się gwiazdy w przepięknych kreacjach. Show skradła księżna Kate.

Filmy o Jamesie Bondzie cieszą się ogromną sławą na całym świecie i są dumą Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że premiera kolejnej części przygód Agenta 007 została zorganizowana z prawdziwą pompą. "Nie czas umierać" to ostatni film, w którym główną rolę zagrał Daniel Craig. Zapisał się w historii także ze względu na to, że jego debiut został przesunięty w czasie przez pandemię koronawirusa. W końcu jednak doczekaliśmy się premiery z czerwonym dywanem i gwiazdami w najpiękniejszych stylizacjach. Nie zabrakło oczywiście członków rodziny królewskiej.

Gwiazdy na światowej premierze filmu "Nie czas umierać": Daniel Craig i księżna Kate skradli show

Oficjalna światowa premiera "Nie czas umierać", jak na króla Bonda przystało, odbyła się w Royal Albert Hall w Londynie. Na czerwonym dywanie zaprezentował się oczywiście Daniel Craig, który wyglądał, jakby nie wyszedł z roli. Pozował jak prawdziwy twardziel, a charakteru dodawała mu różowa marynarka. 

Oczy wszystkich były skierowane jednak w stronę rodziny królewskiej, a dokładnie księżnej Kate. To właśnie ona przyćmiła wszystkie panie, które pojawiły się w Royal Albert Hall. Żona Williama miała na sobie złotą suknię, delikatnie mieniącą się w światłach fleszy. Na dole kreacja nieco prześwitywała, a na plecach księżna miała zarzuconą pelerynę. Nie da się ukryć, że wyglądała jak prawdziwa dziewczyna Bonda.  

Kate na premierze pojawiła się u boku księcia Williama oraz teściów - księcia Karola i księżnej Kamili, która tego wieczoru postawiła na niebieską kreację wyszywaną koralikami. 

Na uwagę zasłużyła również Ana de Armas. Aktorka, której sławę przyniósł film "Na Noże", pojawia się również w nowej części Bonda. Ta piękność bez wątpienia zawróci w głowie Agenta 007. Nas także zachwyciła, ale swoją czarną, aksamitną kreacją, którą wybrała z okazji premiery filmu. 

"Nie czas umierać" na ekranach kin pojawi się 1 października. Zanim jednak zachwycicie się efektami specjalnymi w nowej części przygód Jamesa Bonda, koniecznie zobaczcie w naszej galerii, jak gwiazdy zaprezentowały się na premierze filmu.

Zobacz także:  MET Gala 2021. Rihanna, Kim Kardashian, J.Lo i Anja Rubik zaszalały ze stylizacjami [ZDJĘCIA]