Zamknij
Gwiazdy, które lubią ubierać się w second-handzie. Nie boją się używanych ubrań
  • 10 Zobacz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kto by pomyślał, że gwiazdy mogą ubierać się w ciucholandach. Te znane osoby jednak kochają second-handy. Znajdują w nich prawdziwe perełki.

Znane artystki z reguły mogą pozwolić sobie na ubrania od największych światowych projektantów. Właśnie dlatego gwiazdy zachwycają swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie. Są też jednak takie popularne kobiety, które doskonale wiedzą, co zrobić, żeby wyglądać dobrze, ale od czasu do czasu sięgają po tańsze elementy garderoby. Te gwiazdy uwielbiają robić zakupy w... sklepach z używaną odzieżą. Mają swoje ulubione second-handy i chętnie buszują po nich w poszukiwaniu prawdziwych modowych perełek.

Gwiazdy, które lubią ubierać się w second-handzie. Nie boją się używanych ubrań

Fanki second-handów znajdziemy zarówno w polskim, jak i w zagranicznym show-biznesie. Gwiazdy wiedzą bowiem doskonale, że niektóre ubrania w stylu vintage są w stanie znaleźć tylko w tego typu miejscach.

Do fanek second-handów w Polsce należy m.in. Małgorzata Kożuchowska. Aktorka zawsze zachwyca swoimi stylizacjami, choć okazuje się, że niektóre jej ubrania pochodzą właśnie ze sklepów z używaną odzieżą. Zagląda do nich nawet na wakacjach za granicą. Do jej ulubionych second-handów należą te w Barcelonie i Londynie.

To jest dopiero uczta! Można tam znaleźć coś naprawdę oryginalnego, za niską cenę i praktycznie nieznoszonego - powiedziała w jednym z wywiadów.

Nie tylko Małgorzata Kożuchowska uwielbia second-handy. Do wielbicielek tego typu sklepów należą nawet zagraniczne gwiazdy. Absolutną fanką second-handów jest np. Julia Roberts.

Zobacz, które znane kobiety uwielbiają kupować używane ubrania. 

Zobacz także: Księżna Kate ostatnio pokazała się w dresie. Oto inne nieformalne stroje pań z rodziny królewskiej