Zamknij

Gigi Hadid w kurtce polskiej marki! Kolejny sukces znanej firmy!

26.11.2019 13:57
Gigi Hadid
fot. instagram.com/gigihadid

Amerykańska modelka wybrała na zimę kurtkę polskiej marki! To kolejny ogromny sukces tej firmy!

Gigi Hadid nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek ma na koncie same sukcesy - bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, można ją też oglądać na wybiegach najbardziej znanych domów mody.

Gwiazda uwielbia modę i lansuje trendy. Co więcej, nosi też ubrania polskich marek! Wybrana przez nią ostatnio kurtka to absolutny hit i must have zimy! I w dodatku została zaprojektowana przez polską firmę!

Gigi Hadid w kurtce MISBHV

Gigi Hadid została przyłapana ostatnio na jednej z nowojorskich ulic. Wybierała się z wizytą do swojej mamy. Modelka nawet w takich chwilach pamięta o tym, aby wyglądać modnie. Ale nie zapomina też o wygodzie.

Amerykanka miała na sobie proste ciemne dżinsy, do których dobrała wygodne i solidne buty marki Dr. Martens. W oczy rzucała się jednak przede wszystkim jej kurtka. Kolorowa "puchówka" to nie tylko idealne rozwiązanie na nieco chłodniejszą pogodę. To także jeden z najmodniejszych trendów tej zimy.

Okazuje się, że w Gigi wybrała w tym sezonie kurtkę puchową marki MISBH! Za projekt polskiej marki trzeba zapłacić ok. 3 tys. zł.

Jak wam się podoba?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.