Zamknij

Edyta Górniak założyła markę modową. Wiadomo już, co znajdzie się w kolekcji

Weronika Domoradzka
01.06.2016 20:27
Edyta Górniak
fot. ONS

Wokalistka zapowiedziała nowy etap w karierze zawodowej. 

Edyta Górniak zaprojektowała debiutancką kolekcję ubrań. 

Wokalistka nowy etap w karierze zawodowej ogłosiła na swoich profilach na Facebooku i Instagramie. W postach zaprezentowała nie tylko logo marki, ale też pokazała pierwszy szkic sylwetki. To drugie może być sporym zaskoczeniem dla wielu osób, które spodziewały się, że gwiazda zaprojektuje kreacje w stylu tych, w których często występowała na scenie i na ważnych uroczystościach. 

Ludzie widzą Edytę zazwyczaj w eleganckich scenicznych stylizacjach, na przykład długich, eleganckich sukniach. Jeśli ktoś zna ją bliżej, to jednak wie, że Edyta najlepiej czuje się na płaskim obcasie i w ubraniach inspirowanych stylem ulicznym - tłumaczy informator gazety "Fakt". - Ona ceni sobie wygodę i takie właśnie będą jej ubrania. Nie chciała jednak, żeby to był zwykły T-shirt z jej zdjęciem. W jej kolekcji znajdą się także bluzy i dresy. W dzisiejszych czasach największe gwiazdy wypuszczają własną linię ciuchów, więc Edyta dołączy teraz do tego grona. Nie ma jednak potrzeby bycia wielką projektantką. Podchodzi do tego wyzwania na luzie i z dystansem.

Edyta Górniak na przestrzeni kilku lat odważnie eksperymentowała z wizerunkiem. Obecnie jej styl jest bardzo kobiecy, ale też nie brakuje mu pazura. Odważne kolory, ciekawe fasony i oryginalne zestawianie wzorów być może znajdą odzwierciedlenie w autorskiej kolekcji ubrań Edyty Górniak.

Nie wiadomo kiedy będzie miała ona swoją premierę - gwiazda we wpisach na portalach społecznościowych zdradziła jedynie, że stanie się to niebawem.

Edyta Górniak

Edyta Górniak 

‧ fot. www.instagram.com/edytagorniak
Logo marki Edyty Górniak

Logo marki Edyty Górniak

‧ fot. www.instagram.com/edytagorniak