Zamknij

To najbardziej kontrowersyjne dżinsy na świecie. Kosztują 5 tys. zł i mają... plamy po trawie

28.09.2020 11:01
Dżinsy
fot. Shutterstock

Były już dżinsy z plastikowymi wstawkami, były też takie, który miały jedną nogawkę długą, a drugą krótką. Teraz jednak pojawiła się para, która wygląda jak brudna, a kosztuje... 5 tys. zł.

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że duże domy mody raz na jakiś czas prezentują kontrowersyjne projekty, które nadają się chyba tylko na wybieg. To samo zresztą robią popularne sieciówki - regularnie zamieszczają w swoich ofertach produkt, który trafia na listę najdziwniejszych.

Pisaliśmy już o dżinsach, które rozsuwały się na środku pupy. Były też takie, których nogawki w zasadzie całkowicie zrobione były z przezroczystego plastiku, a tylko w okolicy bioder można było znaleźć dżins.

Teraz marka Gucci poszła o krok dalej i zaprojektowała dżinsowe ogrodniczki, które mają plamy po trawie! O tych spodniach mówi dzisiaj każdy!

Dżinsy z plamami po trawie - najbardziej kontrowersyjne dżinsy na świecie

W ofercie znanej włoskiej marki Gucci pojawiły się pozornie zwykłe dżinsowe ogrodniczki. Jednak zostały one urozmaicone sztucznie nadrukowanymi... plamami po trawie.

Luźne ogrodniczki mają liczne przetarcia i zielone plamy, które wyglądają jakbyśmy rzeczywiście dopiero co wrócili z pracy w ogrodzie. Ich krój z pewnością świetnie sprawdzi się w przypadku oporządzania terenu przed własnym domem, ale te plamy sprawiają, że wyglądają one jak brudne!

Co ciekawe, spodnie, które pochodzą z kolekcji zimowej na sezon 2019/2020, kosztują... 1400 dolarów! Oznacza to, że za model wyglądający jak brudny, zapłacimy jedynie 5 tys. zł.

Jak wam się podobają takie spodnie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.