Zamknij

"Dżinsowe majtki" za ponad 1000 zł! Klienci pokochali kontrowersyjny projekt

02.04.2019 09:49
Jeansowe majtki
fot. instagram.com/ssense

Nie wyobrażacie sobie szafy bez dżinsów? Poznajcie najmodniejszy model dżinsowych spodni w tym sezonie. Kosztują krocie, wyglądają co najmniej dziwnie, a klienci wykupują je masowo!

Spodnie dżinsowe to podstawa garderoby. Łatwo stworzyć z nimi stylizacje, są wygodne, a w dodatku dostępne niemal w każdym sklepie odzieżowym. Ostatnio od kilku sezonów nosimy dżinsy w stylu "mom", ale notujemy też powrót dzwonów.

Jednak najmodniejszy model dżinsów w tym sezonie pojawił się na rynku dopiero niedawno. Dlaczego najmodniejszy? Kiedy tylko klienci zobaczyli zdjęcie takich spodni, od razu zapragnęli je mieć. Naszym zdaniem nadają się jednak wyłącznie na plażę.

"Dżinsowe majtki" hitem wiosny 2019

Klienci pokochali dżinsowe spodnie marki Y/Project. Model ten co prawda bardziej przypomina dżinsowe majtki, ale to nie przeszkodziło w wykupieniu całego pierwszego nakładu tego fasonu!

Francuska marka zaprojektowana dżinsowe, mocno wycięte majtki, które sprzedaje za... 1200 zł. Pod postem promującym ten model pojawiły się opinie, że nie bardzo da się je gdziekolwiek założyć. I w dodatku są za drogie. Nie zabrakło również komentarzy, mówiących o tym, że są bardzo obcisłe i zbyt wycięte.

Jeżeli "Navy Denim Panties" was przekonują, możecie kupić je na stronie internetowej marki.

Macie pomysł na to jak je nosić? A może chcielibyście stać się szczęśliwymi posiadaczami "najbrzydszej rzeczy 2019 roku"? W końcu takim tytułem mogą pochwalić się właśnie te spodnie.

Zagłosuj

Które trendy z lat 90. podobają wam się najbardziej?

Liczba głosów:

Całe szczęście w tym roku królują nie tylko "dżinsowe majtki". Notujemy także powrót kultowych dzwonów. Jak je nosimy w tym sezonie? Zobaczcie.