Zamknij

Sukienka Grosickiej robi furorę na Instagramie. Jest tania i seksowna

Paulina Ermel
28.06.2018 09:58
Dominika Grosicka
fot. instagram.com/dominikagrosicka

Kolejna piękna polska WAG na celowniku! Dominika Grosicka pokazała zdjęcia z najnowszej kampanii dla jednej z polskich marek. Jej seksowna sukienka szybko podbiła Instagram. Musicie to zobaczyć!

Ukochana Kamila Grosickiego to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs. Dominika nie jest tak znana jak Ania Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna, ale też raczej stroni od mediów. Nie oznacza to jednak, że media nie zwracają na nią uwagi. Najnowsza kampania dla polskiej marki zagwarantowała jej jeszcze większe zainteresowanie!

Zobacz także: Agnieszka Cegielska pochwaliła się modną bluzą. Ten model pochodzi z sieciówki!

Sukienki Sugarfree

Coraz więcej osób obserwuje Dominikę Grosicką w mediach społecznościowych. 31-latka chętnie pokazuje na Instagramie urywki z życia prywatnego, ale też zawodowe projekty. Na jej profilu znajdziemy zdjęcia, na których widać, że ćwiczy z Anią Lewandowską. A teraz uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej najnowszej współpracy.

Dominika wystąpiła w najnowszej kampanii polskiej marki Sugarfree. Do sieci wrzuciła zdjęcie w seksownej czerwonej sukience, na punkcie której oszalały jej fanki. Okazuje się, że "mała czerwona" pochodzi z letniej kolekcji marki i kosztuje zaledwie... 139 zł! Podoba wam się w takiej wersji?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w stylizacji z sieciówki. Jej stylizacja zrobiła furorę na Instagramie!

Oto najpiękniejsze polskie WAGs:

 

Autor: Paulina Ermel