Zamknij

Popularny sklep DeeZee rozszerza ofertę. Marka wprowadzi do sprzedaży ubrania!

28.09.2020 09:50
Buty
fot. Shutterstock

Firma, która do tej pory specjalizowała się w sprzedaży butów, rozszerzy asortyment o ubrania dla kobiet!

DeeZee to jedna z ulubionych marek obuwniczych kobiet. Firma od lat oferuje szeroki asortyment butów i to w atrakcyjnych cenach. Można tu kupić najmodniejsze modele, które idealnie wpisują się w trendy.

Do tej pory w sklepach stacjonarnych marki można było nabyć obuwie, a także akcesoria np. w postaci toreb. Okazuje się jednak, że jeszcze w tym roku znany brand poszerzy swoją ofertę. Pod szyldem DeeZee będzie można znaleźć też damskie ubrania!

DeeZee wprowadza do oferty kolekcję ubrań

Marka DeeZee oferuje klientom obuwie i akcesoria już od 15 lat. W 2018 roku firma dołączyła do grupy CCC, dzięki czemu jeszcze prężniej się rozwija. Marka, która od lat uchodziła za jeden z największych sklepów internetowych w Polsce, dorobiła się też własnych punktów stacjonarnych.

Na tym jednak nie koniec sukcesów DeeZee. Wygląda na to, że jeszcze w tym roku na deezee.pl będziemy mogli kupić ubrania! Firma zamierza rozszerzyć swoją ofertę o ubrania dla pań. O wszystkim poinformowała w komunikacie prasowym prezes marki, Dominika Żak. Wypowiedź możemy przeczytać m.in. na forsal.pl.

Rozwijamy się dynamicznie w Polsce i zagranicą, w tym roku weszliśmy na 4 nowe rynki. Dołączenie do Grupy CCC w 2018 roku umożliwiło nam przyspieszenie procesów biznesowych i w efekcie znaczne zwiększenie skali działania. Chcemy być rozpoznawalną globalną marką z szerokim asortymentem, a odzież damska to naturalny kierunek naszego rozwoju, do którego zainspirowały nas klientki i ich zainteresowanie modą. Kolekcja ubrań DeeZee będzie pokazywana w pełnej stylizacji, razem z butami. Takie zestawy będzie można u nas kupić. Kierujemy ofertę do kobiet, które stale podążają za trendami, bez względu na wiek. Chcemy zaproponować wzory i kroje prosto ze światowych wybiegów mody, ale przy zachowaniu przystępnej ceny - mówi prezes DeeZee Dominika Żak.

Skorzystacie z rozszerzonej oferty marki?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami.