Zamknij

Córka Jolie i Pitta w sukni swojej mamy. Angelina miała tę kreację na Oscarach

20.10.2021 09:27
Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta w sukni swojej mamy z Oscarów 2014
fot. Rex Features/East News

Angelina Jolie ponownie zabrała dzieci na czerwony dywan. Jej córka, Zahara, wybrała z tej okazji kreację, którą aktorka miała na sobie podczas Oscarów 2014. 

18 października w Los Angeles odbyła się oficjalna premiera nowego filmu Marvela pt. "Eternals", którego gwiazdą jest Angelina Jolie. Aktorka z tej okazji pojawiła się na czerwonym dywanie. Odkąd jednak rozstała się z Bradem Pittem, często przy takich okazjach towarzyszą jej ich dzieci. Tym razem zabrała ze sobą całą gromadkę. Oczy wszystkich były zwrócone w kierunku 16-letniej Zahary, która zaskoczyła zebranych swoją kreacją. Okazuje się, że wybrała suknię, którą jej mama miała na sobie podczas rozdania Oscarów 2014. 

Zobacz także:  Księżna Kate w zjawiskowej kreacji. 10 lat temu też miała ją na sobie

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta w sukni swojej mamy z Oscarów 2014

Angelina Jolie chętnie pojawia się publicznie u boku swoich dzieci. Na premierę filmu "Eternals" zabrała piątkę pociech - zabrakło jedynie jej syna Paxa. Oczy wszystkich i tak były skierowane w kierunku Zahary Jolie-Pitt.

Adoptowana przez parę aktorów nastolatka pojawiła się w Dolby Theatre w sukni, którą jej mama prezentowała już na tamtejszym czerwonym dywanie. Kreacja Zahary to bowiem ten sam model, który Angelina miała na sobie podczas rozdania Oscarów 2014. 

16-latka nie sięgnęła po tę srebrną kreację przypadkowo. Jak się okazuje, cała rodzina Jolie, która pojawiła się na czerwonym dywanie, postawiła na dość ekologiczne stylizacje. 

Zrobiliśmy wszystko w stylu vintage i poddaliśmy recyklingowi moje stare rzeczy - powiedziała Angelina w rozmowie z etonline.com. 

Angelina Jolie z okazji premiery "Eternals" postawiła na beżową kreację od Balmain. Uzupełniła ją oryginalną biżuterią od Tiffany'ego, którą założyła na brodę. W podobnym klimacie były ubrane pozostałe dzieci aktorki. Vivienne i Shiloh postawiły na sukienki w kolorach beżu i écru, a Madox i Knox na czarne garnitury. 

Zobacz także:  Angelina Jolie ma sobowtóra. Kobieta do złudzenia przypomina sławną aktorkę

Angelina Jolie z dziećmi na premierze "Eternals"
fot.

Jon Kopaloff/Getty AFP/East News

Angelina Jolie na Oscarach 2014
fot.

Jordan Strauss/Invision/AP/East News

"Eternals" - nowy film Marvela z Angeliną Jolie

Występ Angeliny Jolie w filmie Marvela dla wielu był zaskoczeniem. Aktorka w "Eternals" wciela się w rolę Theny. Premiera filmu została opóźniona przez pandemię koronawirusa, ale w końcu doszła do skutku. 

Oprócz Jolie w filmie występują także: Salma Hayek, Kit Harington, Richard Madden oraz Gemma Chan. Film "Etarnals" na ekranach polskich kin pojawi się 5 listopada 2021 roku. 

Zobacz także:  Najgorętsze pary w historii Oscarów. Ich występ na czerwonym dywanie wzbudził zachwyt

Źródło: popsugar.co.uk/etonline.com