Zamknij

"Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?" Wyznają gwiazdy w nowej akcji Diora. Najlepsza odpowiedź? Jennifer Lawrence

Agnieszka Moczyróg
28.08.2017 13:09
Jennifer Lawrence
fot. ONS

Nowa kampania Diora przyciągnęła wiele gwiazd. 

W nowej akcji interaktywnej Diora #DIORLOVECHAIN wzięły udział znane na całym świecie gwiazdy, między innymi ambasadorzy marki, czyli Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Robert Pattinson czy Johnny Depp

W krótkich filmikach artyści odpowiadają na pytanie, co byliby w stanie zrobić dla miłości oraz zachęcają, aby wszyscy ludzie postarali się na nie odpowiedzieć. Celem tego wydarzenie jest szerzenie wśród ludzi dobroczynności. 

Co gwiazdy zrobiłyby dla miłości?

Jedną z najciekawszych odpowiedzi udzieliła Jennifer Lawrence, która przyznała, że dla miłości byłaby w stanie znieść różne niedogodności.

Udawałabym, że spanie w seksownej bieliźnie jest wygodne - powiedziała. 

Robert Pattinson starałby się być lepszą osobą, natomiast Natalie Portman nie bałaby się uciec na koniec świata. Wśród częstych odpowiedzi pojawiło się stwierdzenie, że nie ma takiej rzeczy, której dla miłości by się nie zrobiło. Charlize Theron stwierdziła, że spotkanie tego jednego, wyjątkowego uczucia musi być czymś niesamowitym. 

Miłość jest bardzo złożoną rzeczą, myślę, że tylko kilka osób tak naprawdę doświadczyło miłości na niezwykle ekstremalnym, pięknym i intensywnym poziomie - mówi gwiazda.

Akcja charytatywna Diora

Akcja charytatywna znanego domu mody ma na celu nieść pomoc mieszkańcom najbiedniejszych regionów Kenii. Może w niej wziąć udział każdy, kto nagra wideo i zrobi zdjęcie opatrzone hasztagiem driorlovechain. Za każdą opublikowaną fotografię i film departament Dior Parfums będzie musiał wpłacić jednego dolara na fundusz charytatywny "We Organization". Pieniądze zostaną przeznaczone na wzrost poziomu edukacji i medycyny oraz na walkę o czystą wodę.  

Na całym świecie maraton ruszył 27 sierpnia 2017 roku. Najlepsze posty będą publikowane na głównej stronie marki, a także na wystawie Dior w Szanghaju w 2018 roku. 

A Wy, co zrobilibyście dla miłości?