Zamknij

Christina Aguilera w koszuli polskiej marki! Ich ubrania pokochały już polskie gwiazdy

Katarzyna Leszczyńska
15.06.2018 10:08
Christina Aguilera
fot. EAST NEWS

Christina Aguilera wydaje nową płytę, a jej styl po raz kolejny ewoluuje. Tym razem przyszedł czas na ekstrawaganckie stylizacje. Gwiazda sięgnęła po koszulę polskiej marki, która już się wyprzedała!

Polskie marki robią furorę na całym świecie. Zagraniczne gwiazdy chętnie sięgają po ubrania i dodatki od naszych rodzimych producentów. Najlepszym przykładem jest marka Local Heroes, której produkty nosiły już m.in.: Bella Hadid, Rihanna i Justin Bieber. Ale nie tylko ta firma zyskała rozgłos za granicą. Wśród wielu znanych na świecie polskich marek znalazła się teraz firma Epuzer, którą kochają polskie gwiazdy.

Zobacz także: Agnieszka Cegielska pochwaliła się modną bluzą. Ten model pochodzi z sieciówki!

Po produkty tej firmy sięgnęła gwiazda wielkiego formatu. Christina Aguilera ostatnio powróciła w wielkim stylu z albumem "Liberation". Styl wokalistki co jakiś czas ewoluuje. Tym razem od początku promocji płyty zaskakuje. Najpierw pojawiła się bez makijażu na okładce "Paper Magazine" i mało kto ją rozpoznał! Teraz sięgnęła po koszulę ze zwierzęcym printem firmy, która sama o sobie mówi, że jest marką dla "kobiet niezależnych i odważnych".

Christina Aguilera w koszuli polskiej marki

Aguilera w stroju polskiej marki wystąpiła na koncercie w ramach LA Pride. Cena koszuli ze zwierzęcym printem jest dość wysoka i wynosi aż 4 650 zł. Mimo to wyprzedała się w zawrotnym tempie. Trudno się dziwić, że Christina pokochała produkt Epuzera. Podobne uczucia do marki ma wiele polskich gwiazd. Wśród fanek firmy znajdują się m.in.: Natasza Urbańska, Natalia Siwiec oraz Sara Boruc. A jak wam podoba się ta koszula?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w stylizacji z sieciówki. Jej stylizacja zrobiła furorę na Instagramie!

Zagłosuj

Podobają wam się zwierzęce printy na ubraniach?

Liczba głosów:

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie filmy warto obejrzeć w tym roku:

 

Autor: Katarzyna Leszczyńska