Zamknij

Camila Cabello w biżuterii polskiej marki. Ten naszyjnik to prawdziwy hit!

26.11.2019 09:13
Camila Cabello
fot. instagram.com/camila_cabello

Popularna wokalistka to już kolejna gwiazda, która sięga po biżuterię tej marki!

Camila Cabello nie może ostatnio narzekać na brak popularności. Jej piosenka "Senorita" śpiewana w duecie z Shawnem Mendesem podbija listy przebojów i serca słuchaczy na całym świecie.

Sama gwiazda na tym nie zamierza poprzestawać na tym sukcesie i nagrywa kolejne hity. Fani wokalistki śledzą jej projekty m.in. w mediach społecznościowych. Także tutaj mogą zobaczyć stylizacje, które wybiera na oficjalne wyjścia i które nosi na co dzień. Jeden z ostatnich strojów Camili nas zachwycił. Ma na sobie biżuterię polskiej marki!

Camila Cabello w naszyjniku Lilou

Polskie marki cieszą się zainteresowaniem na całym świecie! Zagraniczne gwiazdy chętnie sięgają po projekty polskich artystów. Ostatnio w kolczykach Lilou zaprezentowała się Alicia Keys, a projekty marki The Odder Side regularnie nosi Rosie Huntington-Whiteley.

Teraz biżuterię polskiej marki Lilou założyła Camila Cabello! 22-letnia wokalistka pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Time". Wszystko dlatego, że znalazła się ona w prestiżowym zestawieniu 100 najbardziej wpływowych osób na świecie.

Wokalistka pozuje tutaj w czarnym kombinezonie, do którego dobrała modny choker California. To projekt polskiej marki Lilou. Dostępny jest m.in. w sklepie internetowym marki i kosztuje 379 zł.

Jak wam się podoba?

                                                                                                                                                                                

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.