Zamknij

Blake Lively odtworzyła stylizację z "Plotkary"! Tę rzecz każda z nas powinna mieć w szafie w tym sezonie

20.02.2020 12:17
"Plotkara": Blake Lively jako Serena van der Woodsen wsiada do taksówki w Nowym Jorku
fot. CW Network/Courtesy Everett Collection/East News

Blake Lively zawsze wygląda rewelacyjnie! Ostatnio postanowiła wystylizować się na wzór swojej bohaterki z serialu "Plotkara". Wygląda identycznie jak Serena!

"Plotkara" to serial, który był uwielbiany przez miliony nastolatek na całym świecie. Główne bohaterki, Serena i Blair, stały się ikonami mody, które młode dziewczyny chciały wówczas naśladować. Teraz Blake Lively, która w serialu wcieliła się właśnie w postać Sereny, postanowiła odtworzyć swoją stylizację z "Plotkary" z wyjątkowej okazji. W ten sposób ubrana wybrała się na najnowszy pokaz Michaela Korsa. Jej strój będzie hitem nadchodzącego sezonu!

Zobacz także: Ten płaszcz z H&M w kilka godzin stał się prawdziwym hitem na Instagramie!

Blake Lively odtworzyła stylizację z serialu "Plotkara"

Blake Lively pojawiła się na czerwonym dywanie przed pokazem Michaela Korsa na jesień-zimę 2020/2021. Takiej stylizacji nie powstydziłaby się jej bohaterka z "Plotkary"

Pamiętacie ubrania bohaterek serialu? Biała koszula, krawat i męska kamizelka były ich znakiem rozpoznawczym. W ten sposób właśnie Blake ubrała się na pokaz Michaela Korsa. 

Blake Lively na czerwonym dywanie wyglądała identycznie jak Serena van der Woodsen, czym wzbudziła ogromne zainteresowanie. Aktorka postawiła na białą, męską koszulę, szerokie, czarne spodnie, a na szyi zawiązała wąski szal w czarnym kolorze. Najważniejszym elementem jej stylizacji był jednak inny element.

Blake postawiła na kamizelkę w męskim stylu, która ma być hitem sezonu wiosna-lato 2020! To również element garderoby, który śmiało mogliśmy znaleźć w szafie Sereny, a teraz wraca ze zdwojoną siłą. Teraz jest ona obecna w wiosennych kolekcjach m.in. takich marek jak: Louis Vuitton, Burberry oraz Celine

Zobacz także: Najmodniejsze kolory włosów na wiosnę 2020! W tym sezonie stawiamy na klasykę

Blake Lively na pokazie Michaela Korsa na sezon jesień-zima 2020/2021
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Zastanawiałaś się kiedyś, którą ikoną mody jesteś? Przekonaj się o tym, wykonując nasz quiz!

Marilyn Monroe
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś

Marilyn Monroe

Który z tych kolorów włosów podoba ci się najbardziej?