Zamknij

Black Friday 2021 w Zarze. Sieciówka przeceniła asortyment aż o 40%

25.11.2021 10:47

Kolejne marki dołączają do grona tych, które postanowiły z okazji Black Friday 2021 zaproponować klientom zniżki. W Czarny Piątek będziecie mogli taniej zrobić zakupy także w Zarze. Firma właśnie poinformowała, że tego dnia przeceni swój asortyment aż o 40%.

Zara
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Black Friday 2021 zbliża się wielkimi krokami. Na święto zakupów czekają ci, którzy już od dawna mają upatrzone różne rzeczy, ale polują przy okazji na atrakcyjne obniżki cen. Już 26 listopada będą mogli wreszcie je nabyć, ale tym razem z kilkudziesięcioprocentową zniżką.

Do akcji do tej pory dołączyło już wiele kultowych marek modowych. W tym roku możecie skorzystać z Black Friday 2021 w H&M, CCC, Reserved czy nawet w Lidlu. Teraz informację o promocjach opublikowała również hiszpańska sieciówka Zara. Wygląda na to, że już w piątek będzie można się tu zaopatrzyć w modne elementy garderoby na jesień i zimę aż o 40% taniej.

Black Friday 2021 w Zarze. Z okazji Czarnego Piątku można kupić wiele rzeczy o 40% taniej

Black Friday 2021 w Zarze rusza dzień przed oficjalnym świętem, czyli w czwartek 25 listopada. Jednak wtedy tańsze zakupy będzie można zrobić wyłącznie za pośrednictwem aplikacji marki i na stronie internetowej sklepu. Regularna wyprzedaż rozpocznie się z kolei już 26 listopada. Wówczas będziecie mogli udać się do najbliższego punktu stacjonarnego i tam upolować wybrane perełki.

Zara z okazji Czarnego Piątku przygotowała wyprzedaż, dzięki której wybrane produkty zostaną przecenione aż o 40%. To doskonała okazja do tego, żeby zaopatrzyć się w modny płaszcz, ciepłą kurtkę czy wymarzony gruby sweter z wełny.

Black Friday 2021 to również doskonały czas, aby nabyć prezenty dla najbliższych. W Zarze możecie w tym okresie kupić piękne perfumy, modne szaliki czy eleganckie torebki, które z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie.

zarablakfirday
fot.

zara.com

Black Friday 2021

Black Friday to coroczne święto zakupów, które przypada w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Wywodzi się ono ze Stanów Zjednoczonych i tu jego tradycja jest silnie zakorzeniona. Od wielu lat jednak celebrowane jest ono również w wielu innych krajach na całym świecie. Black Friday 2021 odbędzie się już 26 listopada. Jest to dzień, w którym warto zainwestować w modne ubrania, kosmetyki, prezenty na święta Bożego Narodzenia dla najbliższych czy w wymarzoną elektronikę. Wszystko dlatego, że ceny tych produktów będą tego dnia obniżone nawet o kilkadziesiąt procent.

loader
modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock