Zamknij

Black Friday 2021 w Monnari. Marka przeceniła ubrania nawet o 60%

24.11.2021 10:28
Monnari
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Black Friday 2021 rozpocznie się już za chwilę i wiele marek z tej okazji przygotowało dla swoich klientów coś specjalnego. Monnari postanowiło zorganizować nawet cały Black Week, podczas którego wiele rzeczy kupicie nawet o 60% taniej. Zobaczcie, co możecie teraz nabyć w popularnym sklepie.

Black Friday, czyli coroczne święto miłośników zakupów, wypada w tym roku 26 listopada. Wiele osób bardzo czeka na to wydarzenie, gdyż to właśnie wtedy mogą pozwolić sobie na zakup wymarzonych rzeczy w dużo niższej i często przystępnej cenie. W tym wyjątkowym okresie popularne firmy organizują też całe tygodnie wyprzedaży, tzw. Black Week, dzięki którym mamy możliwość kupić wybrane przez siebie produkty w odpowiednim dla nas czasie.

W tym roku do akcji Black Week przyłączył się m.in. Lidl, który każdego z kilku wyprzedażowych dni przecenia coś innego. Świetne oferty w tym czasie możecie znaleźć również w kultowej sieciówce Monnari. Firma postanowiła obniżyć ceny wielu rzeczy ze swoich kolekcji - dużo taniej nabędziecie teraz np. ubrania z serii Małgorzata Socha x Monnari. Jakie jeszcze oferty znajdziecie z okazji Black Friday 2021 w Monnari? Sprawdźcie.

Black Friday 2021 w Monnari. Marka przeceniła ubrania nawet o 60% z okazji Black Week

Black Friday 2021 w Monnari to świetna okazja do zakupu modnych rzeczy w dobrych cenach. Popularna sieciówka postanowiła z tej okazji przecenić swój asortyment od 40 do 60%. Warto jednak pamiętać, że te zniżki nie łączą się z innymi promocjami.

Z nadchodzącego w tym roku Czarnego Piątku powinny ucieszyć się również miłośniczki kolekcji Małgorzata Socha x Monnari. Marka odzieżowa bowiem obniżyła również ceny produktów z tej serii. Teraz zapłacicie za nie nawet 30% mniej.

Jeżeli poszukujecie modnych ubrań i akcesoriów na jesień, zimę, a także kolejne pory roku, koniecznie zajrzyjcie do Monnari. Teraz możecie się tutaj ubrać od stóp do głów w przyzwoitej cenie.

monnarisale
fot.

emonnari.pl

Black Friday 2021

Black Friday 2021 zbliża się wielkimi krokami. Co roku Czarny Piątek przyciąga zainteresowanie coraz większej liczby osób, które tylko czekają, aby móc kupić wymarzone rzeczy w dużo niższych cenach. Idea tego "święta zakupów" przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam tradycja ta jest już bardzo długa i zwykle celebrowana jest w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia.

Początkowo w Black Friday brały udział głównie firmy specjalizujące się w sprzedaży sprzętu elektronicznego. Teraz do tego grona dołączyły także inne marki - odzieżowe, obuwnicze, a także takie, które oferują akcesoria do wyposażenia wnętrz. Często też rozciągają one Black Friday na cały tydzień, który zamienia się przez to w Black Week. Wówczas tańsze zakupy - w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent - można zrobić przez kilka dni.