Zamknij

Black Friday 2021 w Mango. 1000 produktów przecenionych nawet o 50%

23.11.2021 14:49
Mango
fot. JAN BIELECKI/East News

Black Friday 2021 już za kilka dni i z tej okazji wiele znanych firm przygotowało promocje, które obejmują cały tydzień poprzedzający Czarny Piątek. Jedną z takich marek jest Mango, które już we wtorek 23 listopada ruszyło z wyprzedażami. Hiszpańska sieciówka zorganizowała dla swoich klientów Black Week i przeceniła aż 1000 produktów nawet o 50%.

Black Friday 2021 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim na horyzoncie pojawiają się kolejne atrakcyjne promocje przygotowane przez popularne marki. Kilka dni temu do akcji dołączyła szwedzka sieciówka H&M, która proponuje klientom po 25% zniżki na produkty z konkretnych działów. Wygląda na to, że w tym roku szybciej z rabatami rusza również hiszpańskie Mango.

Black Friday 2021 w Mango, a właściwie Black Week, rozpoczął się we wtorek 23 listopada i potrwa przez kolejnych parę dni. Dzięki niemu możecie nabyć wiele wymarzonych rzeczy nawet o 50% taniej. Zobaczcie, co trafiło do przecenionego asortymentu sieciówki.

Black Friday 2021 w Mango. Promocje z okazji Black Week i Czarnego Piątku

Black Friday 2021 w Mango to doskonała okazja do tego, aby kupić rzeczy, na które wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić. Dzięki Czarnemu Piątkowi możemy nabyć najmodniejsze produkty m.in. na jesień i zimę 2021/2022 w znacznie obniżonych cenach.

Hiszpańska sieciówka w tym roku przygotowała dla swoich klientów coś ekstra - świętujemy z nią bowiem już od wtorku 23 listopada. Tylko teraz macie okazję wybierać spośród 1000 produktów, których ceny obniżono nawet o połowę. W wyprzedażowej serii ubrań znajdziecie m.in. okrycia wierzchnie, jeansy, ciepłe swetry czy wpisujące się w trendy buty.

Przypominamy, że Mango przeceniło elementy garderoby damskiej i męskiej. Taniej możecie teraz również kupić akcesoria, które urozmaicą każdą waszą stylizację. Black Froday 2021 w Mango to również doskonała okazja, aby nabyć coś, co sprawdzi się podczas świąt Bożego Narodzenia lub sylwestra. Wybierzecie się w najbliższych dniach do sieciówki?

Zobacz także: Startuje Black Week na Allegro. Upoluj najlepsze okazje cenowe

Black Friday 2021

Black Friday 2021 jest świętem prawdziwych miłośników zakupów. W tym roku przypada ono w piątek 26 listopada, ale wiele marek przeciągnęło je na cały tydzień poprzedzający ten konkretny dzień. Tradycja Czarnego Piątku wywodzi się tak naprawdę ze Stanów Zjednoczonych - świętowany jest on co roku w piątek po Dniu Dziękczynienia. Szybko jednak rozpowszechniła się ona także w innych krajach i dzisiaj w wielu z nich rozpoczyna sezon zakupowy przed Bożym Narodzeniem. To właśnie w tym okresie warto zaopatrzyć się w wymarzone rzeczy lub też pomyśleć już o prezentach dla najbliższych. Wszystko dlatego, że podczas Black Week można upolować atrakcyjne promocje i bardzo duże zniżki.