Zamknij

Black Friday 2021 w H&M. Wybrane produkty kupisz o 25% taniej

22.11.2021 10:30
H&M
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Black Friday 2021 zbliża się wielkimi krokami i z tej okazji wiele marek przygotowało promocje, które obejmują cały tydzień poprzedzający ten dzień. Szwedzka sieciówka H&M z okazji Czarnego Piątku ruszyła z wyprzedażami, które obejmują rabaty w wysokości 25% na wybrane produkty. Sprawdźcie, co znalazło się w przecenionym asortymencie.

Już za kilka dni będziemy mieli okazję zrobić w Polsce zakupy w ramach Black Friday 2021. Amerykańskie "święto zakupów" przyjęło się w naszym kraju bardzo dobrze i w związku z nim co roku wiele popularnych firm przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe promocje. Jeżeli czekacie z zakupami na ten wyjątkowy dzień, koniecznie przeczytajcie, jakie rabaty znajdziecie w sieciówkach w ramach Black Week.

Jedną z marek, która przyłączyła się do świętowania Black Friday 2021, jest H&M. Szwedzka sieciówka odzieżowa przedłużyła tegoroczne wyprzedaże i rozpoczęła je prawie tydzień przed Czarnym Piątkiem. Dzięki temu już od 20 listopada możecie kupić tutaj wiele rzeczy ze zniżką sięgającą 25%. Poznajcie szczegóły Black Friday 2021 w H&M.

Black Friday 2021 w H&M. Promocje z okazji Black Week i Czarnego Piątku

Black Friday 2021 w H&M to tak naprawdę wielkie święto kupowania, z którym szwedzka marka ruszyła już 20 listopada. Oznacza to tyle, że popularna sieciówka postanowiła nieco przedłużyć świętowanie i przygotowała dla swoich klientów cały Black Week.

Oznacza to tyle, że w całym tygodniu poprzedzającym Czarny Piątek możecie nabyć wiele rzeczy znacznie taniej. H&M jeszcze w weekend przeceniło bowiem o 25% bieliznę i piżamy, a w poniedziałek (22 listopada) poszerzyło asortyment w niższej cenie o rzeczy z działu basic.

Warunkiem skorzystania z wcześniejszych promocji związanych z Black Friday 2021 w H&M jest przynależność do klubu marki. Wystarczy założyć tutaj konto, a następnie od razu można cieszyć się zniżkami z okazji Black Week.

Jeżeli poszukujecie modnych, ale też wygodnych i ponadczasowych t-shirtów, bluz czy dresów, teraz możecie je kupić w sklepach H&M znacznie taniej. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą znanej firmy.

Black Friday 2021

Black Friday 2021 przypada w piątek 26 listopada. Jest to "święto zakupów", które wywodzi się tak naprawdę ze Stanów Zjednoczonych i celebrowane jest co roku w piątek po Dniu Dziękczynienia. Czarny Piątek jest początkiem sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Od początku XXI wieku zwyczaj ten rozpowszechniany jest na coraz większą liczbę krajów. Podczas Black Friday można kupić wiele wymarzonych rzeczy znacznie taniej - najczęściej klienci w tym terminie decydują się na zakup elektroniki do domu, ale też i innych produktów - ubrań, dodatków do domu czy ciekawych akcesoriów.