Zamknij

Black Friday 2021 w CCC. Marka przeceniła mnóstwo produktów aż o 30%

05.11.2021 11:14
CCC
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Jeżeli polujecie na atrakcyjne promocje związane z Black Friday 2021, koniecznie zajrzyjcie już teraz do oferty marki CCC. Polska firma specjalizująca się w produkcji obuwia i dodatków proponuje swoim klientom rabat w wysokości 30% w ramach Black Week. Poznajcie szczegóły tego projektu.

Black Friday 2021 przypada w tym roku na 26 listopada. Nie oznacza to jednak, że tylko wtedy będziecie mogli skorzystać z promocji związanych z popularnym "świętem zakupów". Wiele marek "rozciąga" to wydarzenie na tydzień albo i nawet miesiąc. Jedną z takich firm jest CCC.

Polska sieciówka rozpoczęła Black Week, w ramach którego możecie nabyć wiele modeli butów i akcesoriów w postaci torebek o 30% taniej. Sprawdźcie szczegóły oferty przygotowanej przez CCC z okazji Black Friday 2021.

Black Friday 2021 w CCC. Promocje z okazji Black Week i Czarnego Piątku

Black Friday 2021 w CCC rozpoczęło się na długo przed 26 listopada, kiedy wypada "święto zakupów". Jedna z ulubionych marek Polaków postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i już od początku miesiąca organizuje tzw. Black Week. W ramach takiej oferty możecie nabyć wiele produktów o 30% taniej.

Z promocji CCC może skorzystać każdy, kto należy do klubu CCC. Członkostwo jest darmowe, a daje możliwość zakupu wymarzonych rzeczy w doskonałych cenach. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto w sklepie internetowym i będziecie mogli kupić wiele modnych rzeczy za 2/3 regularnej ceny.

Z okazji Black Friday 2021 CCC przeceniło botki, kozaki, buty sportowe, torebki o najmodniejszych fasonach i wiele innych produktów. Zamiast zapłacić za "shoppperkę" 199 zł, poniesiecie koszt w wysokości 119 zł. Z kolei skórzane botki marki Badura nabędziecie już za 315 zł (pierwotna cena to 370 zł).

Black Week obejmuje rzeczy damskie, męskie i dziecięce. Przypominamy, że w kolejnych tygodniach CCC na pewno zaproponuje wam kolejne atrakcyjne rabaty, dzięki którym uzupełnicie garderobę za grosze.

Zobacz także: Black Friday 2021: PROMOCJE, kody rabatowe i zniżki w sklepach na Czarny Piątek w Polsce [26.11]

Black Friday 2021

Black Friday 2021 to "święto zakupów", które w tym roku obchodzone jest 26 listopada. Czarny Piątek wywodzi się tak naprawdę ze Stanów Zjednoczonych i celebrowany jest co roku w piątek po Dniu Dziękczynienia. To wydarzenie stanowi początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem. Od początku XXI wieku zwyczaj ten propagowany jest w coraz większej liczbie krajów. Podczas Black Friday możecie nabyć wiele rzeczy znacznie taniej - najczęściej klienci właśnie w tym terminie decydują się na zakup elektroniki do domu, ale też i innych produktów.