Zamknij

Marzy ci się oryginalna kreacja ślubna? Bershka stworzyła idealną za 160 zł!

Katarzyna Leszczyńska
08.06.2018 14:09
Suknia ślubna z koronki z kokardą
fot. Shutterstock.com

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdej panny młodej. Nic dziwnego, że wszystkie chcą wyglądać idealnie, ale też oryginalnie. Na pomoc przychodzi popularna sieciówka.

Każda panna młoda marzy o tym, żeby na swoim ślubie wyglądać wyjątkowo. Ceny kreacji przeznaczonych na ten wyjątkowy dzień zazwyczaj są horrendalne. A co, jeżeli można by było kupić odpowiedni strój w ulubionej sieciówce, za zaledwie 160 zł?

Zobacz także: Suknia ślubna a'la księżna Kate w sieciówce? Nowa ślubna kolekcja od H&M zachwyca

Jeszcze niedawno mogliśmy podziwiać piękną kolekcję ślubną przygotowaną przez H&M. Teraz na potrzeby klientek odpowiada hiszpańska sieć sklepów, Bershka. Marka należąca do popularnego Inditexu wprowadziła do swojej kolekcji biały kombinezon, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas wakacyjnych wojaży, jak i jako elegancki strój na ślub! Panny młode na całym świecie już oszalały na jego punkcie. Trudno się dziwić. Nie dość, że jest piękny i elegancki, to jeszcze kosztuje zaledwie 160 zł!

Kombinezon z Bershki idealny na ślub

Kombinezon cały jest w kolorze białym i składa się z ozdobnego gorsetu z kokardami, bez ramion oraz długich, szerokich nogawek. Coraz więcej panien młodych stawia na oryginalne kreacje podczas ślubu. Podobnie jest z gwiazdami. Niedawno sakramentalne tak powiedziała Emily Ratajkowski, ubrana w biały garnitur. Kombinezon również jest wspaniałą opcją, o czym możemy się przekonać. Ten z Bershki w sieci wyprzedał się jak świeże bułeczki! Można go jednak dostać jeszcze w sklepach stacjonarnych.

Zobacz także: Jak zorganizować ślub w plenerze? O tych formalnościach musisz pamiętać

Zagłosuj

Poszłabyś do ślubu w kombinezonie?

Liczba głosów:

Zobaczcie w poniższej galerii trendy ślubne 2018:

Autor: Katarzyna Leszczyńska