Zamknij

Basia Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie znanej marki. Jej kolekcja was zachwyci!

16.07.2019 12:42
kurdej szatan w reklamie ubran
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niedawno nową współpracą, którą nawiązała z popularną marką odzieżową.

Basia Kurdej-Szatan to bardzo znana aktorka i prezenterka. Swoją popularność zawdzięcza udziałowi w reklamie jednej z telefonii komórkowych, a także odgrywanym przez siebie rolom w popularnych serialach.

Niedawno zdolna aktorka nawiązała współpracę z marką odzieżową Patriotic.

Kurdej-Szatan promuje ubrania Patriotic Lady

Marka Patriotic powstała w 2009 roku i na samym początku kojarzona była głównie z kulturą uliczną. Obecnie ubrania, jakie znajdziemy w ofercie brandu, projektowane są z myślą o mężczyznach, kobietach, a także dzieciach. Marka nawiązała niedawno współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan.

Aktorka wystąpiła w kampanii promującej najnowsze ubrania, czym pochwaliła się na Instagramie. Ceny ubrań Patriotic x Basia Kurdej-Szatan zaczynają się od 89 złotych (topy i T-shirty), 159 złotych (bluzy) oraz 219 złotych za sukienkę.

To jest jakiś mega czad! Ekipa @patriotic.lady @patriotic_48 wiedząc, jak kocham Opole, w którym się wychowałam, zrobiła mi boską niespodziankę i odsłonę drugiego dropu połączyła w kolażach z miejscami Opola. Najbardziej wzruszył mnie widok mojego bloku z dzieciństwa - klatka. Rozpoznajecie któreś miejsce? Wiecie - kiedyś nie sprawdzałam metek. Skąd co pochodzi i jaki ma skład. Teraz gdy świadomość nasza jest większa, uważam na to, co jem, czego używam, co noszę i jak noszę. Nasze rzeczy są w całości produkowane w Polsce, z dobrych materiałów! Przede wszystkim - płynie w nich dobra energia. Obiecuję! Polecam wam gorąco! Każdy kto je ma - uwielbia je. Prawda? - napisała w poście na Instagramie Barbara.

Podobają ci się ubrania, które promuje Basia?

Zobacz także: Wałek do twarzy z różowego kwarcu kupisz teraz w okazyjnej cenie w Rossmannie!