Zamknij
BAFTA 2022: gwiazdy na czerwonym dywanie. Lady Gaga, Salma Hayek, Emma Watson i inni
  • Lady Gaga Lady Gaga
  • Emma Watson Emma Watson
  • Ariana DeBose Ariana DeBose
  • 16 Zobacz
fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Za nami rozdanie nagród BAFTA 2022. Gwiazdy kina zadały szyku na czerwonym dywanie. Stylizacją zachwyciła m.in. Lady Gaga.

13 marca wieczorem w londyńskiej Royal Albert Hall odbyło się rozdanie nagród BAFTA 2022. Są to prestiżowe statuetki filmowe uznawane przez wielu za brytyjskie Oscary. Trudno się temu dziwić, bowiem jest to przedsmak nagród rozdawanych przez Amerykańską Akademię Filmową, które zostaną przyznane już 27 marca. Właśnie dlatego w Londynie pojawiło się wiele gwiazd, które zadały szyku na czerwonym dywanie. Zobaczcie, jakie stylizacje zachwyciły nas najbardziej.

BAFTA 2022: gwiazdy na czerwonym dywanie

Co roku znane osoby zachwycają nas swoimi kreacjami podczas gali rozdania BAFTA. W tym roku nie było inaczej.

Prawdziwą królową czerwonego dywanu została Lady Gaga. Artystka była nominowana do nagrody dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za występ w filmie "Dom Gucci". Tego wieczoru wybrała klasyczną suknię, którą specjalnie dla niej zaprojektował Ralph Laurent. 

Na czerwonym dywanie szyku zadały także inne gwiazdy. Salma Hayek założyła kreację, w której prezentowała się jak wyjęta z serialu "Bridgertonowie". Niezwykłą suknię miała także Ariana DeBose, która odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Jej stylizacja przypominała nam kostiumy, w których wystąpiła w filmie "West Side Story". 

Co ciekawe, w tym roku na czerwonym dywanie zabrakło księżnej Kate i księcia Williama, którzy z reguły nie opuszczali tej uroczystości. 

Zobaczcie, jak gwiazdy zaprezentowały się podczas gali rozdania nagród BAFTA 2022. 

Zobacz także: Księżna Kate kopiuje styl Meghan Markle? Ta tiktokerka nie pozostawia wątpliwości