Zamknij

Ariana Grande zaprojektowała ubrania dla H&M! Co znajdziemy w kolekcji "Thank u, next"?

06.08.2019 10:22
Ariana Grande
fot. Rex Features/East News

Ariane Grande po raz kolejny łączy siły z popularną szwedzką sieciówką. Tym razem do sklepów trafiła jej kolekcja zatytułowana "Thank u, next". Zobaczcie, co się w niej znalazło!

Ariana Grande przygotowała dla swoich fanów coś specjalnego! Stworzyła kolekcję ubrań we współpracy z sieciówką H&M! Klienci szwedzkiej marki również będą mieli w czym przebierać.

Ariana Grande x H&M

Ariana Grande to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Wokalistka ma nie tylko niezwykły talent i urodę. Współpracuje również z wielkimi domami mody. Gwiazda ma na koncie projekt realizowany we współpracy z Givenchy, a teraz wypuściła kolekcję powstałą w kooperacji z sieciówką H&M!

Wokalistka zaprojektowała kolekcję "Thank u, next", którą już znajdziemy na sklepowych półkach H&M i w internecie. Co znajdziemy wśród ubrań zaprojektowanych przez Arianę?

Gwiazda skupiła się na nawiązaniach do swoich ostatnich hitów. W kolekcji Grande znajdziemy ubrania oraz akcesoria, które przedstawiają wizerunek gwiazdy, ale też nawiązują do utworów "Thank u, next" czy "7 Rings". W kolekcji Grande znalazły się przede wszystkim elementy, które sama nosi na co dzień. Nie zabrakło tu obszernych bluz z kapturem, czapek, czapek z daszkiem czy kurtek w stylu "bomber".

Akcesoria z kolekcji Ariana Grande x H&M można kupić już za 19,99 zł, a najdroższe ubrania kosztują 199,99 zł.

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.