Zamknij

Anna Wendzikowska w najmodniejszych butach sezonu! Kupisz je w popularnej sieciówce

22.10.2019 09:40
Anna Wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Dziennikarka pochwaliła się jesienną stylizacją. Fani dopytują, gdzie kupiła tak oryginalne buty!

Anna Wendzikowska to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Dziennikarka, która słynie z wywiadów przeprowadzanych z największymi gwiazdami kina, często zamieszcza w sieci nowe zdjęcia.

Pokazuje tutaj migawki z życia zawodowego, ale też prywatnego - nie brakuje tutaj fotografii jej ukochanych córeczek i miejsc, do których podróżuje. A trzeba przyznać, że podróże kocha.

Wendzikowska niedawno wybrała się do Paryża, czym też pochwaliła się na Instagramie. Uwagę obserwatorów przykuła głównie jej jesienna stylizacja. Zobaczcie, jak wygląda prezenterka!

Anna Wendzikowska w kozakach z Mango

Ania Wendzikowska nie mogła odmówić sobie zrobienia zdjęcia na tle charakterystycznej wieży Eiffla. Gwiazda ma tu na sobie jesienną stylizację, która zachwyciła jej fanów.

Dziennikarka połączyła wygodne dżinsy z czarnym płaszczem. Stylizację uzupełniła pasującą niewielką torebką i najmodniejszymi butami sezonu. To właśnie one przyciągnęły największą uwagę jej fanów.

Okazuje się, że Wendzikowska kupiła te buty w Mango! Popularna hiszpańska sieciówka zaprojektowała kowbojki sięgające połowy łydki i tym samym doskonale wpisała się w obowiązujące trendy. Skórzane buty dostępne są w sprzedaży online i trzeba za nie zapłacić 1200 zł.

buty mango
fot. Materiały prasowe

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!