Zamknij

Anna Lewandowska w komplecie polskiej marki! Jest modny i wygodny

22.10.2019 10:45
Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Trenerka na spacer z córeczką wybrała wygodny zestaw. Okazuje się, że to projekt polskiej marki!

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Gwiazda trenuje tysiące Polek, nakłania je do zdrowej diety i zmiany stylu życia na lepszy. Ania ma też własną markę z produktami spożywczymi, a ostatnio wypuściła na rynek linię własnych kosmetyków naturalnych.

Fanki trenerki uwielbiają jej zdjęcia zamieszczane na Instagramie. Inspirują się nie tylko jej treningami, ale też stylizacjami, które prezentuje. Ostatnia szczególnie przypadła im do gustu!

Anna Lewandowska w komplecie Bohemisoul

Ostatnio "Lewa" wybrała się na spacer z Klarą. Dziewczyny cieszyły się piękną pogodą, jaką charakteryzuje się obecnie polska złota jesień. Ania miała na sobie wygodny zestaw idealny na takie dni.

Lewandowska założyła na spacer karmelowe spodnie od dresu i pasującą do nich bluzę. Wszystko po to, żeby było jej ciepło, wygodnie, ale też żeby całość modnie się prezentowała.

Okazuje się, że trenerka ma na sobie komplet polskiej marki! To Bohemisoul, które produkty już nie raz wybierała. Bluza Lewandowskiej kosztuje 269 zł, a spodnie 279 zł. Całość dostępna jest w sklepie internetowym marki.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.