Zamknij

Ania Wendzikowska w spódnicy z sieciówki! Kosztuje niecałe 130 zł

02.09.2019 09:51

Dziennikarka zamieściła w sieci zdjęcie z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Na wywiad z jedną z hollywoodzkich gwiazd wybrała casualową, ale bardzo modną stylizację. Spójrzcie na tę spódnicę!

Ania Wendzikowska
fot. instagram.com/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. To właśnie ona rozmawia z gwiazdami światowego formatu, a jej wywiady cieszą się dużą popularnością wśród polskich widzów.

Gwiazda wybrała się niedawno na Festiwal Filmowy w Wenecji, aby porozmawiać m.in. z Bradem Pittem! Zobaczcie, jakie stroje zabrała ze sobą do bajkowego włoskiego miasteczka!

Ania Wendzikowska w spódnicy z H&M

Anna Wendzikowska uwielbia kobiece stroje. Dziennikarkę bardzo często widujemy w sukienkach i zwiewnych spódnicach. Co ciekawe, jest ona tak zabieganą osobą, że najczęściej łączy te elementy garderoby ze sportowymi butami! I bardzo dobrze jej to wychodzi!

Na jednym z ostatnich zdjęć Wendzikowskiej widzimy ją ubraną w białą koszulkę z falbaniastymi rękawami, a w także w beżową spódnicę z rozporkiem. To projekt znanej szwedzkiej sieciówki H&M. Dziennikarka uzupełniła stylizację sneakersami marki Alexander McQueen oraz torebką Chanel.

I choć cała stylizacja to koszt tysięcy złotych, za samą spódnicę zapłacimy zaledwie ok. 130 zł.

Jak wam się podoba wybór Wendzikowskiej?

loader

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.