Zamknij

Lewandowska w zestawie polskiej marki. Hit lata!

Paulina Ermel
01.06.2018 09:39
Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Ania Lewandowska ma w swojej szafie zarówno modowe perełki znanych na świecie projektantów, jak i propozycje naszych rodzimych modowych artystów. Ostatnio pokazała się w komplecie polskiej marki, który będzie królował latem. Musicie go zobaczyć!

Lewandowską najczęściej możemy oglądać w wydaniu sportowym - chętnie wrzuca na instagramowy profil zdjęcia z sali treningowej. Po ćwiczeniach lubi poczuć się kobieco i wtedy wskakuje w sukienki i seksowne spódniczki. Ostatnio upodobała sobie komplet polskiej marki, który idealnie wpisuje się w tegoroczne trendy.

Zobacz także:  Anna Lewandowska w stylizacji z sieciówki. Jej spódnica kosztuje tylko 79 złotych!

Projekt polskiej marki

Tym razem Lewa postawiła na miętowy komplet polskiej marki Odder Side. Kwiecistą bluzkę z głębokim dekoltem połączyła z kopertową spódnicą z długim rozporkiem, odsłaniającym zgrabne nogi. To idealny zestaw na lato. 

Niestety zestaw nie należy do najtańszych - za całość musimy zapłacić 760 zł. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że w szafie Ani znajdziemy takie perełki jak Louis Vuitton czy Yves Saint Laurent, taka kwota nie wydaje się być dla trenerki przesadzona.

Podoba wam się?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w spódnicy z sieciówki! Kosztuje niecałe 80 zł 

Podpowiadamy, jakie sukienki midi wybrać w tym sezonie:

 

Autor: Paulina Ermel