Zamknij

Alicia Keys w kolczykach polskiej marki!

25.11.2019 09:21
Alicia Keys
fot. instagram.com/aliciakeys

Wokalistka na jedno z wyjść wybrała projekt znanej polskiej marki!

Alicia Keys to amerykańska wokalistka znana na całym świecie. Gwiazda fenomenalnie śpiewa, ma na koncie mnóstwo sprzedanych płyt i regularnie udziela się w mediach społecznościowych.

Amerykanka znana jest też z oryginalnego stylu! Od długiego czasu niemal całkowicie rezygnuje z makijażu. Ale jej stroje są wyraziste - wybiera ona soczyste kolory, ciekawe kroje i faktury.

Ostatnio piosenkarka pokazała się nawet w kolczykach polskiej marki! I trzeba przyznać, że wyglądała świetnie!

Alicia Keys w kolczykach Lilou

Keys zachwyciła wszystkich stylizacją, którą wybrała na ogłoszenie nominacji do 62. Nagród Grammy. To właśnie wtedy przechadzała się po ulicach Nowego Jorku w rzucającym się w oczy różowym kombinezonie. Dobrała do niego szpilki w identycznym kolorze.

Uwagę przyciągał też brak makijażu u artystki i gładko zaczesane włosy. Fani zachwycili się także jej dużymi kolczykami. Gwiazda wybrała na tę okazję złote kolczyki w kształcie półksiężyca. Okazuje się, że jest to projekt znanej polskie marki Lilou.

Za ten konkretny model zapłacimy 229 zł. Dostępny jest on w sklepie internetowym firmy. Jak wam się podobają takie kolczyki?

EN_01403241_2501
fot. Eastnews

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.