Zamknij

Agnieszka Kaczorowska w sukience polskiej marki! Kupisz ją na wyprzedaży

06.08.2019 13:44

Tancerka po raz pierwszy została mamą i błyskawicznie wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Zobaczcie, jaką sukienką podkreśliła swoje kształty!

Agnieszka Kaczorowska
fot. instagram.com/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem niedawno zostali rodzicami. Ich córeczka przyszła na świat 26 lipca i diametralnie zmieniła ich życie. Młoda mama parę dni po narodzinach dziecka wróciła ze szpitala do domu. I ma już za sobą pierwszy spacer z maleństwem!

Fani są zachwyceni zdjęciem Kaczorowskiej ze spaceru z mężem i córką. Ich uwadze nie uszła też piękna szmizjerka, którą tancerka wybrała specjalnie na tę okazję.

Agnieszka Kaczorowska w sukience polskiej marki

Kaczorowska na pierwszy spacer z córką wybrała modne, ale też bardzo wygodne rozwiązanie. Tancerka postawiła na ciemnozieloną szmizjerkę ozdobioną dużymi guzikami i paskiem w talii.

Sukienka Kaczorowskiej dostępna jest w sklepie internetowym EVERYDAYOFFICIAL. Jej pierwotna cena nie jest najniższa - za ten konkretny model zapłacimy 470 zł. Całe szczęście teraz jest przeceniona i można ją kupić już za 300 zł.

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska wie, w czym można wyglądać kobieco i jaki kolor modny jest właśnie w tym sezonie. Jak wam się podoba w takiej sukience?

loader

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.